بازسازی-خانه

بازسازی منزل

بازسازی منزل بعضی وقت ها به نقطه ای میرسیم که دوست داریم یک تغییر اساسی در زندگی خود ایجاد کنیم و از محل زندگی خود شروع می کنیم. بازسازی منزل یکی از راه های تغییر کردن است . بازسازی منزل، در تغییر روحیه ی  اعضای خانواده نقش مهمی دارد. قبل  از اینکه بازسازی منزل ی خود را شروع کنید، به آنچه که دوست دارید به آن برسید و تغییراتی که قرار است در دکوراسیون خانه شما اجرا شود به خوبی فکر کنید.

هزینه-بازسازی-خانه

هزینه-بازسازی-خانه

بازسازی منزل، کاری لذت بخش و جذاب است. تغییر دکوراسیون خانه می تواند نقش مهمی در کیفیت زندگی و روحیه ی ساکنان آن ایجاد کند. اما در اینجا باید به این نکته توجه کنید که نداشتن طرح و برنامه مشخص برای این کار باعث می شود روند بازسازی منزل فرسایشی و موجب خستگی و ناامیدی شما گردد. برای داشتن خانه ای با دکوراسیون و نقشه ی جدید، باید برنامه ریزی و ایده پردازی کنید تا بتوانید به بهترین نتیجه برسید. برای هر کاری اول باید ایده ی آن را در ذهن خود بسازید تا در حین کار به مشکل بر نخورید.

شما باید بدانید که نقطه شروع کجاست، هزینه تقریبی بازسازی منزل چقدر است، چه مقدار پول برای این کار کنار گذاشته اید، طرح مناسب برای خانه شما چگونه است، پیمانکاری که قرار است عملیات بازسازی منزل شما را انجام دهد چه سوابقی دارد و …اینها سوالاتی هستند که قبل از اقدام به بازسازی منزل باید پاسخ داده شوند. با این نوع برنامه ریزی، شما با خیالی آسوده، بدون اینکه نگرانی درباره ی هزینه ها و برآورد های پیش روی خود داشته باشید می توانید برای بازسازی منزل ی خود اقدام کنید.گروه معماری و دکوراسیون آواک می تواند به سوالات شما در بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون پاسخ دهد.

اصول بازسازی ساختمان

اصول بازسازی ساختمان، همانطور که از اسمش پیداست شامل یک سری قواعد و قوانینی است که برای بازسازی یک خانه به کار گرفته می شوند. خانه ها دارای شرایط مختلفی هستند که هنگام طراحی باید مد نظر قرار بگیرد. چگونگی نوسازی، تغییر دکوراسیون، کم کردن یا اضافه کردن سازه جدید و بسیاری موارد دیگر نیاز به طراحی دقیق با در نظر گرفتن شرایط ساختمان دارد.

بهتر است قبل از بازسازی منزل خود اصول و قوانین بازسازی ساختمان را در نظر بگیرید و دقت لازم را داشته باشید. گاهی پیش می آید که فردی با زیر پا گذاشتن قوانین، مجبور به پرداخت جریمه می‌شود. در بعضی موارد نیز ممکن است در اثر تخطی فرد از قوانین، مجبور به تخریب قسمت بازسازی شده می شود. البته جریمه های تعیین شده برای هر مورد از تخلفات ساختمانی متفاوت است. اصول بازسازی یک خانه قدیمی با ساختمانی که ۱۰ سال از عمر آن می گذرد، بسیار متفاوت خواهد بود.

قبل از شروع به بازسازی ساختمان ابتدا مجوز ساخت و بازسازی تهیه کنید و تمامی قوانین و اصول مربوط به بازسازی ساختمان را به دقت مطالعه کرده و رعایت کنید.برای بازسازی منزل های قدیمی ، نیاز داریم که نقشه ای از بنا تهیه کنیم. در این نقشه باید مشخصات کلی خانه، مصالح بکار رفته در آن، تاسیسات، شرایط کنونی و جزئیات مربوط به هر قسمت از آن مشخص گردد. بخش هایی که نیاز به بازسازی و یا نوسازی دارند علامت گذاری شوند و در ادامه اقدامات لازم برای برطرف کردن عیوب، بازسازی و نوسازی صورت پذیرد.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

هزینه بازسازی ساختمان

اگر قصد دارید ساختمان خود را بازسازی کنید، احتمالا اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است که هزینه های این کار چقدر خواهد بود. هزینه ی بازسازی ساختمان ها از دغدغه های اصلی مالکان ساختمان می باشد.

هزینه یکی از فاکتورهای مهم در بازسازی منزل است. برآورد و تخمین هزینه بازسازی به شما کمک می کند تا درک درستی از بودجه مورد نیاز برای انجام این کار داشته باشید. برای برآورد هزینه های بازسازی باید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه فعالیت می کنند و از دانش و تجربه کافی برخوردار هستند. زیرا هزینه چنین پروژه ای فقط شامل خرید تجهیزات و مصالح و پرداخت حقوق مجریان پروژه نیست.

اگر تجربه کافی نداشته باشید در طول عملیات بازسازی منزل با هزینه هایی روبرو خواهید شد که شما را غافلگیر می کند. جهت اطلاع از هزینه بازسازی ساختمان، کارشناسان ما در گروه آواک آماده اند تا به صورت رایگان اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.

مراحل-بازسازی-خانه

مراحل-بازسازی-خانه

مشاوره بازسازی منزل

در قدم اول، باید اطلاعات کامل از ساختمانی که می خواهید بازسازی کنید را در دست داشته باشید. قبل از تصمیم گیری برای بازسازی منزل، باید مشخص گردد که آیا بازسازی منزل صرفه اقتصادی دارد یا خیر؟ اگر قسمت های اصلی ساختمان شامل اسکلت و سقف دچار مشکل شده باشند باید در تصمیم خود تجدید نظر نمایید؛ زیرا اگر ساختمانی فرسوده باشد استحکام لازم را نداشته و حتی اگر بازسازی شود خطر تخریب در آن وجود خواهد داشت.

این موضوع برای ساختمان های قدیمی حتما باید بررسی شود زیرا مقاومت کافی در برابر بلایای طبیعی مثل زلزله را ندارند ولی اگر بازسازی محدود به نما یا فضای داخلی خانه با کم و زیاد کردن اتاق ها و تغییر فضای خانه باشد، در فرصتی مناسب حتما اقدام نمایید.کارشناسان مشاور ما در گروه آواک به شما در این امر کمک کرده و در بازسازی منزل، شما را راهنمایی کرده و مشاوره و اطلاعات لازم را با شما به اشتراک می گذارند.

بازسازی منزل در تهران

امروزه گرانی و هزینه های بالای تعمیرات و بازسازی منزل ها باعث بی میلی اکثریت برای انجام این فرایند شده است و بیشتر افراد تصمیم می گیرند در همان خانه ی قدیمی خود اسکان داشته باشند. با کمی تحقیق و جست و جو درمی یابید که استفاده از فناوری های جدید برای بازسازی منزل هم باعث کاهش در هزینه ها و هم باعث سرعت عمل و حتی افزایش ایمنی می شود؛

یعنی اینکه متریال های جدید با اینکه سبک اند و مدت زمان کمتری برای نصب می برند، مقاومت بسیار بالایی داشته و علاوه بر مطمئن بودن، ارزانتر از مصالح و روش های قدیمی نیز هستند.در تهران بازسازی منزل های قدیمی و چند سال ساخت توسط گروه های معماری و عمرانی مختلف انجام می پذیرد.

به این گونه که می توانید نام این گروه ها و شرکت ها را در وبسایت ها و نیازمندی ها پیدا کنید. این شرکت ها عملیات بازسازی از صفر تا صد ساختمان را عهده دار می شوند و در ازای این کار، طبق قراردادی که با شما منعقد می کنند  به ازای هر متر مربع خانه هزینه ای را دریافت می نمایند.عوامل بازسازی منزل در تهران با توجه به مصالح مورد استفاده در پروژه، هزینه های مربوطه را در سه سطح طبقه بندی نموده اند.

این سطوح هزینه عبارتند از سطح سوپر لوکس، سطح درجه یک و سطح درجه دو. همان طور که از عنوانشان مشخص است سوپرلوکس بیشترین هزینه را دارد. شما می توانید با توجه به توانایی مالی خود یکی از این سه گزینه را انتخاب نمایید.

قیمت-بازسازی-خانه

قیمت-بازسازی-خانه

چگونه خانه را بازسازی کنیم؟

آینده نگری و داشتن اطلاعات کافی در زمینه ی بازسازی منزل، به ویژه هنگامی که قصد ایجاد تغییرات اساسی در ساختمان دارید بسیار مهم است. پیش از آغاز کار بهتر است در مورد طرح دلخواه و آنچه که منطبق بر نیاز و سلیقه ی شماست به خوبی فکر کنید و نظرات خود را یادداشت نمایید. هر چقدر زمان بیشتری برای برنامه ریزی دقیق اختصاص دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت. به طور کلی بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون آن امری بسیار جذاب است و تاثیر بسزایی در تغییر روحیه ی خانواده و تغییر روند زندگی دارد اما اگر بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون را بدون طرح آماده شده از نیاز ها و ایده ها شروع کنید، عملیات بازسازی منزل ممکن است برای شما بسیار خسته کننده شود.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

این سوالات همیشه در ذهن صاحب ملک وجود دارد که از کجا باید شروع کنید؟ هزینه ی تمام شده ی آن چقدر است؟بعد از بازسازی، ساختمان چه شکلی می شود؟چه مقدار بودجه برای بازسازی در نظر دارید؟ چگونه متوجه شویم که پیمانکار، همان نمونه ی نشان داده شده در نمونه ی کار را تحویل ما می دهد؟  و چطور قبل از خرید وسایل دکوراسیون خانه میتوان فهمید که این وسایل با دکور خانه ی شما جور است یا نه؟

نگران نباشید و بازسازی منزل خود را شروع کنید. رویاهایتان را با کمک یک پیمانکار روی کاغذ بیاورید و با گرفتن مشاوره از گروه پیمانکاری خانه ی خود را به نحو احسن بازسازی کنید.برنامه ریزی قبل از شروع کار باعث میگردد تا امکان خطا در طول عملیات بازسازی کاهش یابد و از تخریب مجدد و صرف هزینه های اضافی اجتناب شود. گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک بر اجرای دقیق خواسته های مشتری و طرح تعیین شده تاکید دارد. ما همواره تلاش می کنیم تا بازسازی منزل لاکچری به صورت استاندارد و طبق سلیقه و نظر شما انجام گردد زیرا شما هستید که می خواهید در این محیط زندگی کنید.

عکس-بازسازی-خانه

عکس-بازسازی-خانه

بازسازی منزل لاکچری ویلایی

بازسازی منزل های قدیمی از گذشته تا به امروز رایج بوده و ایرانیان از دیر هنگام خانه های قدیمی خود را با وسایلی مانند کاه گِل و خشت بازسازی می کردند. خانه های خشتی با گذشت زمان فرسوده شده و نیاز به بازسازی پیدا می کرد. بعضی وقت ها هم به دلیل استاندارد نبودن طراحی خانه مجبور به تخریب و ساخت دوباره ی آن می شدند.امروزه در شهرهای بزرگ بیشتر مردم در آپارتمان ها زندگی می کنند و خانه های ویلایی کمتر دیده می شوند. بسیاری از خانه های ویلایی قدیمی هستند و لازم است بازسازی گردند. بازسازی خانه ویلایی نیاز به یک طراح باتجربه و خوش سلیقه دارد تا با در نظر گرفتن شرایط خانه بهترین طرح ممکن را ارائه دهد.

اگر برنامه ریزی دقیق باشد در کمترین زمان ممکن می شود بازسازی خانه ویلایی را به اتمام رساند و آن را به خانه ای مدرن و راحت تبدیل نمود. خانه های ویلایی باید فضایی یکپارچه داشته باشند بنابراین طراحی دکوراسیون داخلی آن حائز اهمیت است. نتیجه کار باید به گونه ای باشد که زیبایی خانه را چند برابر کرده و آن را تبدیل به محیطی آرام و راحت برای ساکنین خانه نماید.

شاید بازسازی خانه های ویلایی قدیمی در گوش و کنار ذهن تمام کسانی که در این قبیل خانه ها زندگی می کنند یا خانه ی ویلایی دارند وجود داشته باشد. این را نیز باید بدانید که بازسازی خانه های ویلایی قدیمی ذوق خاصی را می طلبد، زیرا شما می توانید در مدت زمان نه چندان بلند یک خانه ی مدرن شیک از ویلای ویرانه ی خود به عمل بیاورید.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

عکس های بازسازی خانه

عکس های قبل از بازسازی و بعد از آن معمولا برای همه جالب است. زیرا افراد دوست دارند ببینند خانه ای که اکنون به این شکل درآمده ، قبلا چه شرایطی داشته است. همچنین با دیدن عکس های بازسازی خانه میتوانیم نکاتی را که برای تغییر دکوراسیون به عنوان یک مطلب خوانده ایم به صورتی عینی ببینیم. شما می توانید تصاویر خانه هایی که توسط گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک بازسازی شده است با تماس با ما آنها را دریافت کرده و مشاهده کنید.

هزینه بازسازی خانه

برای آگاهی از هزینه بازسازی خانه با کارشناسان گروه آواک تماس بگیرید.زیرا این پروسه نیاز به تحلیل شرایط و خواسته های کارفرما دارد.

خواندن این مطلب توصیه میشود : بازسازی منزل لاکچری در تهران با قیمت فوق العاده در سریع ترین زمان 

برای اینکه درباره چگونگی و قیمت بازسازی خانه اطلاعات کسب نمایید، بهتر است از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند استعلام بگیرید. این شرکت ها می توانند جزئیات دقیق تری از روند انجام پروژه و هزینه های مربوط به آن در اختیار شما قرار دهند.

کسانی که در امر بازسازی خانه فعال هستند تغییر و نوسازی در مواردی مانند کفپوش، کابینت، سقف کاذب، کاغذ دیواری، سرامیک، لوله کشی و … را جزو بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه حساب می کنند که هر کدام از این موارد با توجه به کیفیت متریال بکار رفته در آن و دستمزد اجرا، چندین نرخ متفاوت خواهد داشت. البته پیمانکاران، متراژ ساختمانی که این پروژه در آن انجام می شود را نیز در نظر می گیرند.

نکات-مهم-بازسازی-خانه

نکات-مهم-بازسازی-خانه

ایده برای بازسازی خانه

برای بازسازی خانه، چند ایده ی ساده و کم هزینه هم می تواند تغییر زیادی در دکوراسیون داخلی به وجود آورد و نیازی به دکوراسیون و وسایل پر خرج نیست. عین مثال سادگی در عین زیبایی با ساده ترین وسایل هم شما می توانید دکوراسیون خانه ی خود را به گونه ای تغییر دهید که جلوه ی منزل و ساختمان شما به مانند قصر باشد. به موارد زیر توجه کنید:

اگر از دیوارهایی با رنگ کرم یا سفید خسته شده اید استفاده از برچسب های دیواری می تواند رنگ و طرح جدیدی به فضای اتاق شما بدهد.

نورپردازی اصولی نقش مهمی در روشنایی خانه دارد. اگر هنوز از لامپ های قدیمی استفاده می کنید، بهتر است آنها را با نورپردازی های جدید جایگزین نمایید.

نقش دستگیره درها و کابینت ها در زیبا جلوه دادن آنها بسیار مهم است. دستگیره های قدیمی را با انواع مدرن آن که در طرح ها و سایزهای گوناگون وجود دارد تعویض کنید.

اگر فضای آشپزخانه ی شما کوچک است و  به دنبال جای بیشتری برای میز غذا خوری هستید به جای استفاده از میز و صندلی بزرگتر، در آشپزخانه می توانید از نیمکت استفاده کنید. خرید یک نیمکت بسیار ارزان تر از خرید میز و صندلی است. برای کمتر کردن هزینه ها، شما می توانید برای نیمکت های دست دوم خریداری کنید یا اینکه با استفاده از چوب و میخ خودتان نیمکت تان را نسبت به مساحت آشپزخانه  بسازید.

گاهی برای بازسازی خانه تغییرات بزرگ لازم نیست و چند تغییر کوچک در فضا نتیجه ی چشمگیری خواهد داشت. از گیاهان برای تزئین خانه ی خود استفاده کنید. پرورش گیاهان در خانه علاوه بر زیبایی و شادابی خودتان، جلوه ی بسیار زیبایی به خانه ی شما می دهند. یک گلخانه ی کوچک در گوشه ای از خانه یا چند گلدان گل در گوشه کنار خانه متناسب با دکور، می تواند دکوراسیون شما را از حالت یکنواختی خارج کند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم ایده برای بازسازی خانه

به جای اضافه کردن کابینت به آشپزخانه که یکی از موارد  بسیار پرهزینه در امر بازسازی خانه است، می توانید از قفسه ها و شلف های دیواری که آویز و آبچکان دارند و مخصوص آشپزخانه اند استفاده کنید. این شلف ها جای کمتری می گیرند و کم هزینه هستند. البته اگر از نوع چوبی یا ام دی اف آن خریداری میکنید، مواظب باشید و نوع مرغوب آن را بخرید تا با ریختن مایعات باد نکند و خرج دیگری روی دستتان نگذارد.

به جای رنگ کردن تمام دیوار های خانه، فقط یک دیوار را رنگ کنید. البته این بدان معنا نیست که یک دیوار خانه تان را به هر رنگی در بیاورید، یکی از دیوار های خانه که فکر میکنید خاص تر و مناسب تر از بقیه است و اگر رنگ شود جلوه ی خاصی به خانه تان می دهد را یک رنگ که به دکوراسیون خانه ست میشود بزنید ” مثلا دیوار پشت میز تلویزیون یا دیواری که قاب عکس ها و ساعت خانه به آن آویزان است .از جعبه های چوبی وسایل قدیمی یک یا چند قفسه ی زیبا بسازید و آن ها را آویزان کنید. قفسه های دست ساز با رنگ های خاص جلوه ای منحصر به فرد به خانه ی شما می دهند.

امروزه خانه ها از حالت سنتی خارج شده و دکوراسیون مدرن در اکثریت آنها دیده می شود. در خانه های مدرن، استفاده از هر نوع وسیله ای حتی ساده ترین وسیله ها می تواند در زیبایی خانه ی شما تاثیر گذار باشد؛ پس نیازی به هزینه های کلان نیست. شما می توانید با چند ایده مانند ایده های بالا، خانه تان را طبق سلیقه ی خود دکور کنید. این ایده های ساده می تواند حال و هوای خانه شما را عوض کند. اما برای تغییرات اساسی نیاز دارید تا با افراد با تجربه و خبره در این زمینه مشورت نمایید. کارشناسان گروه آواک آماده پاسخگویی به سوالات شما برای انتخاب بهترین ایده بازسازی هستند.

بازسازی-خانه-ویلایی

بازسازی-خانه-ویلایی

برای بازسازی خانه چکار کنیم؟

ایجاد فضاهای جدید در محیط زندگی می تواند موجب بالا رفتن ارزش خانه شما گردد. اگر از فضاهای خانه به درستی استفاده نکنید موجب می شود به هنگام فروش، خریداران خانه شما را نپسندند. بنابراین هنگام ساخت فضاها در نظر داشته باشید که شما و ساکنان خانه بیشتر وقت خود را در چه بخش هایی از خانه سپری می کنید، سپس همان بخش ها را توسعه دهید.

از متریال مقاوم و درجه یک استفاده کنید. استفاده از متریال و مصالح با کیفیت موجب می گردد تا پس از گذشت چند سال از بازسازی، خانه شما طراوت و زیبایی خود را از دست ندهد. این یعنی پولتان را بیهوده هدر نداده اید.

به آشپزخانه توجه ویژه ای داشته باشید. آشپزخانه محیطی است که بیشترین ترافیک و استفاده را دارد. بنابراین مهم است که در هنگام بازسازی خانه بیشترین تمرکز و دقت را برای بروز رسانی آن قرار دهید. اگر کابینت ها فرسوده شده اند آنها را تعویض کنید ولی اگر هنوز قابل استفاده هستند و می شود آنها را رنگ کرد بهتر است در هزینه خود صرفه جویی نموده و با یک رنگ آمیزی زیبا، جلوه ای تازه به آشپزخانه خود ببخشید.

خواندن این مطلب توصیه میشود : بازسازی خانه در تهران با هزینه فوق العاده در سریع ترین زمان 

فرآیند بازسازی خانه

در فرآیند بازسازی خانه، اولویت ها را مشخص نمایید. بدین معنی که تعیین کنید کدام قسمت از خانه اهمیت بیشتری دارد و باید قبل از بخش های دیگر خانه بازسازی شود. معمولا افرادی که در زمینه بازسازی ساختمان ها تجربه کافی دارند، بخش های مختلف خانه را به منظور بازسازی به ترتیب زیر اولویت بندی می کنند:

۱- آشپزخانه

۲- سرویس بهداشتی

۳- پذیرایی و نشیمن

۴- اتاق ها

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

مراحل بازسازی خانه

۱- مشورت با شرکت های باتجربه و متخصص در زمینه بازسازی خانه

برای آگاهی از هزینه های بازسازی و اجرای طرح هایی که برای تغییر دکوراسیون در نظر دارید نیاز است تا با یک گروه متخصص و فعال در این زمینه مشورت کنید. اگر محل زندگی شما نیاز به تغییرات اساسی دارد حتما برای طراحی و اجرا بازسازی با یکی از شرکت های معتبر و خوشنام قرارداد منعقد کنید.

۲- تخریب قسمت هایی که نیاز به بازسازی دارد

اگر در تخریب ساختمان، نکات ایمنی و اصول مهندسی رعایت نشود، ممکن است مال و جان شما در معرض خطر و آسیب قرار بگیرد. بنابراین کمک گرفتن از یک گروه تخریب حرفه ای می تواند خیال شما را بابت این کار راحت کند.

۳- با توجه به نیاز خود عملیات ساخت را شروع کنید

وقتی عملیات تخریب به پایان رسید، ساخت شروع می شود. توجه داشته باشید که هنگام بازسازی اصول مهندسی و استانداردهای لازم رعایت شوند تا در آینده به مشکل بر نخورید. بهتر از هر کسی شما می دانید که محل زندگیتان چه ایرادات و اشکالاتی داشته است. پس به صورت کامل و دقیق این عیب ها را به مهندسان و مجریان پروژه بازسازی انتقال دهید تا آنها بتوانند بهترین تصمیم را برای برطرف کردن آنها اتخاذ کنند.

۴- عملیات نازک کاری و زیباسازی فضای داخلی

بازسازی-خانه-کلاسیک

بازسازی-خانه-کلاسیک

 

نکات مهم مراحل بازسازی خانه

در این مرحله اگر دیوارها نیاز به گچ کاری داشته باشند باید از بهترین گچ موجود در بازار برای این کار استفاده شود تا کیفیت خود را با گذشت زمان حفظ نماید. در بازسازی ها معمولا از کناف برای ایجاد سقف کاذب استفاده می کنند. این پوشش به همراه نورپردازی هایی که در آن اجرا می شود می تواند فضای اتاق شما را دگرگون کرده و نورپردازی شگفت انگیزی ایجاد نماید.

در مرحله بعد نیز باید دیوارپوش و کفپوش باکیفیت و مناسب، انتخاب و اجرا شوند. در بازار انواع مختلفی از آنها با قیمت های متفاوت وجود دارد که می توانید با توجه به سلیقه و میزان بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید طرح های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مرحله آخر چیدن وسایل خانه در مکان های مناسب است. شما ممکن است هزینه زیادی بابت بازسازی خانه خود متحمل شده باشید ولی اگر چیدمان وسایل خانه به درستی انجام نشود، تغییرات انجام شده به چشم نمی آید.اگر به فکر بازسازی خانه خود هستید، کارشناسان با تجربه گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک آماده اند تا در این زمینه به صورت رایگان به شما مشاوره دهند. با ما تماس بگیرید.

نکات مهم در بازسازی خانه

قبل از رنگ آمیزی از انتخاب رنگ مورد نظر خود اطمینان پیدا کنید تا پشیمان نشوید. رنگ مرغوب بخرید و از رنگ های نامرغوب و تاریخ گذشته استفاده نکنید. از ترکیب رنگ ها برای جلوه ی زیبا تر استفاده کنید و از طرح های زیبای رنگ آمیزی که به تازگی روی کار آمده اند بهره ببرید.پنجره ها را فراموش نکنید و به یاد داشته باشید تعبیه ی پنجره ها در زیبایی دکوراسیون خانه ی شما نقش مهمی دارند. بهتر است رنگ پنجره ها یک رنگ خنثی مانند سفید باشد تا جلوه گر شود. پرده را نیز متناسب با دکوراسیون خانه ی خود انتخاب کنید تا زیبایی خانه ی شما را به هم نزند.

رنگ هایی مانند سفید و مشکی که با هر ترکیب رنگی ست می شود از پرکاربرد ترین رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون خانه هاست. از این رنگ ها در لوازم جانبی دکور خود استفاده کنید.اگر اتاق خانه ی شما کم نور است از آینه هایی با ابعاد بزرگ در جهت انعکاس نور استفاده کنید . انعکاس نور در اتاق باعث پر نور تر دیده شدن می شود و به زیبایی هرچه تمام تر اتاق نیز کمک می کند.

مبلمانتان را در قسمتی از خانه قرار دهید تا زیاد دست و پا گیر نباشند. نیاز نیست که مبل ها را در تمام بخش های خانه پخش کنید، در یک قسمت دنج منزلتان یک دست مبل به صورت اتاق کنفرانس یا گفت و گو بچینید و میز تلویزیون را در صدر آن قرار دهید. علاوه بر شیک بودن، یک جای دنج برای گفت و گو و تماشای تلویزیون هم به وجود می آورید.مرحله آخر چیدن وسایل خانه در مکان های مناسب است. شما ممکن است هزینه زیادی بابت بازسازی خانه خود متحمل شده باشید ولی اگر چیدمان وسایل خانه به درستی انجام نشود، تغییرات انجام شده به چشم نمی آید.

برای مشاهده نمونه کار های دکولند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس dekolandnet یا به صفحه نمونه کار بازسازی و طراحی دکوراسیون مراجعه کنید.