یادتان باشد
ما از خودمان تعریف میکنیم
چون از ما تعریف میکنند

گروه دکوراسیون و بازسازی دکولند

تماس با ما 85 80 930 0912

خیابان سیدخندان ، سهروردی ، برج بهشت ، واحد 61

شنبه تا پنجشنبه - 8 صبح تا 8 عصر

بالا

بازسازی دکوراسیون

بازسازی خانه

بسیاری از افراد آشنایی با بازسازی اصولی خانه ندارند . پروسه بازسازی خانه مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود . اغلب باید به دست افراد با تجربه و متخصص در زمینه طراحی و بازسازی خانه انجام شود . به طور کلی بازسازی خانه کار سخت و پر هزینه می باشد . چنان چه طبق برنامه ریزی،بازسازی خانه انجام نشود، زمان زیادی طول می کشد تا پروژه بازسازی به اتمام برسد. بازسازی خانه باید طبق اصول و مراحلی از پیش تعیین شده صورت گیرد .مراحل کلی بازسازی خانه به این صورت است که ابتدا طراحی و برنامه ریزی بازسازی توسط تیم طراحی دکوراسیون داخلی انجام می شود و بعد از آن عملیات بازسازی طبق برنامه جلو می رود . عملیات بازسازی شامل تخریب ، بازسازی دیوار و سقف ، لوله کشی آب و فضای بیرونی و درونی و پنجره و .. می باشد .پس از انجام عملیات بازسازی ، بررسی نهایی انجام می شود و با تکمیل جزئیات که شامل گچ کاری و نصب قرنیزها، رنگ آمیزی و نصب کاغذ دیواری و کفپوش هاست عملیات بازسازی با رسیدگی به بخش بیرونی و حیاط خانه به اتمام می رسد . مشکلات ساختاری، استفاده بهینه از فضا ،ایجاد زیبایی در فضای زندگی از دلایل اصلی بازسازی خانه محسوب می شود . عملیات بازسازی بسیار دشوار و زمانبر می باشد و چنان چه به دست افراد با تجربه سپرده شود ، اتمام بازسازی قطعا لذت بخش خواهد بود. قبل از بازسازی خانه حتما با طراحان دکوراسیون داخلی مشورت داشته باشید و با توجه به راهنمایی های آن ها عملیات بازسازی را انجام دهید .

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان روش مناسب و مقرون به صرفه جهت افزایش کارایی و فضای در اختیار می باشد .در برخی از موارد بازسازی و طراحی داخلی ساختمان های کوچک ،طراح به گونه ای کار خود را انجام می دهد که فضا کوچک تر از اندازه واقعی خود به نظر می رسد. ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را در بازسازی خانه های کوچک بیان کنیم با ما همراه باشید.

بازسازی آپارتمان

آپارتمان ها به مرور زمان کیفیت ، استقامت ، ایمنی خود را از دست می دهند و به بازسازی وتعمیرات نیاز دارند. بازسازی آپارتمان از مواردی است که با گذشت زمان ساختمان ها به ان نیاز دارند . تعمیرات و بازسازی ساختمان ها زمان و هزینه فراوانی را نیاز دارد،چنان چه تعمیرات و بازسازی آپارتمان توسط افراد با تجربه و متخصص در این زمینه انجام شود ، بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا می کند .برای بازسازی آپارتمان ابتدا موارد مختلف توسط کارشناس بررسی می شود و با برآورد هزینه عملیات بازسازی شروع می شود .اولویت بندی در زمان شروع بازسازی ساختمان به ترتیب آشپزخانه ،سرویس بهداشتی و اتاق پذیرایی ، اتاق خواب می باشد . هزینه بازسازی آپارتمان بسیار بالاست و با این شرایط ابتدا باید قبل از اجرای آن تمامی موارد مورد بررسی قرار گیرند و تمامی هزینه ها محاسبه شوند و پس از آن استارت کار انجام شود .مراحل بازسازی آپارتمان به طور کلی شامل مشاوره با شرکت های فعال در زمینه بازسازی ساختمان و معماری ،برنامه ریزی و اندازه گیری و ارزیابی مکان و طراحی و اجرا از موارد مهم بازسازی ساختمان می باشد . به طور کلی بازسازی آپارتمان و نوسازی تفاوت های اساسی دارند . در بازسازی ساختمان تخریب نمی شود و تغییرات تنها برای حفظ ساختار داخلی آپارتمان انجام می شود اما در نوسازی بنا عملیات متفاوت می باشد .چنان چه قصد بازسازی ساختمان خود را دارید و نمی دانید از چه مرجله ای باید شروع کنید ، می توانید با مشاوره از شرکت های بازسازی و معماری ساختمانی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید . برای تعیین بازسازی ساختمان می توانید از کارشناس متخصص در این زمینه درخواست کنید که با برآورد هزینه ها میزان تقریبی بازسازی آپارتمان را محاسبه نماید .

بازسازی خانه های کوچک

دربازسازی آپارتمان های کوچک معمولا از کوچک ترین فضاها برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود . آپارتمان های کوچک فضایی صمیمی و دلنشین را دارند . در بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک معمولا به چهار عنصر اصلی توجه می شود .فضای داخلی ، رنگ آمیزی، نورپردازی ، چیدمان، 4 عامل اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک هستند . چیدمان و طراحی نامناسب در آپارتمان های کوچک موجب می شود که فضا از آنچه که هست کوچکتر به نظر برسد . در صورتی که کار طراحی دکوراسیون داخلی به افراد باتجربه و متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی سپرده شود ، زیبایی در طراحی و چیدمان آپارتمان کاملا به چشم می آید . بازسازی آپارتمان کوچک معمولا با یک ایده و طرح اولیه در ذهن افراد ایجاد می شود . زمانی که از طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان خود خسته شده اید و یا نیاز به تغییر و تحول در دکوراسیون داخلی دارید می توانید طبق برنامه ریزی و همکاری با گروه حرفه ای طراحان دکوراسیون داخلی به بازسازی آپارتمان کوچک خود بپردازید .به طور کلی نکاتی که در بازسازی آپارتمان های کوچک باید توجه کافی شود شامل نورپردازی ، استفاده از تمامی فضاهای موجود ، چیدمان اصولی و رنگ آمیزی مناسب می باشد.نکته قابل توجه در بازسازی آپارتمان های کوچک این است که راحتی و کاربری بودن فضا را در نظر داشته باشید و بعد به زیبایی و چیدمان توجه کنید . متاسفانه در برخی از موارد بازسازی آپارتمان های کوچک ، طراحی دکوراسیون داخلی به گونه ای انجام می شود، که فضای داخلی کوچک تر از فضای اصلی به نظر می رسد . طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به فضای مورد نظر طراحی اولیه را انجام می دهند و طبق آن چیدمان را انجام می دهند .

بازسازی ویلا

بازسازی زمانی که یک ساختمان با گذشت زمان نیاز به تعمیرات اساسی دارد انجام می شود . گاهی نمی توان با بودجه مورد نظر ویلای نوسازی را خریداری کرد اما می توان با خریداری ویلای از پیش ساخته شده و بازاسزی آن صاحب ویلای نو و تمیز مطابق با سلیقه فردی خود شوید . برای بازسازی ویلا توجه داشته باشید که از افراد متخصص و با تجربه در زمینه بازسازی ویلا استفاده کنید زیرا آن ها با توجه به بودجه و زمان شما عملیات بازسازی را بدون مشکل و دردسر انجام می دهند. با مراجعه به دفاتر مشاوره ای بازسازی ساختمانی می توانید طرح اولیه بازسازی ویلای خود را مشخص کنید و با ارزیابی آن هزینه مورد نظر را محاسبه نمایید و اجرای بازسازی را به دست کارشناسان بسپارید.مهم ترین مسئله در بازسازی ویلا استفاده از مصالح ساختمانی خوب و مرغوب و باکیفیت در بازسازی ویلا می باشد .بازسازی ویلا معمولا با گذشت 10 سال از عمر ساختمان جهت نوسازی و افزایش زیبایی انجام می شود .بازسازی ویلا را معمولا از نمای بیرونی شروع می کنند و پس از آن سایر موارد داخلی ویلا بررسی و تعمیرات آن انجام می شود .افرادی که تجربه زیادی در این زمینه دارند می توانند شما را در بازسازی ویلا کمک کنند .هدف اصلی در بازسازی ویلا استحکام و ایمنی ساختمان در برابر حوادث طبیعی چون سیل و زلزله می باشد . بازسازی ویلا به افراد کمک می کند که از تمامی فضا استفاده کنند.برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون و بازسازی ویلا می توانید از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید و با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان عملیات بازسازی ویلای خود را انجام دهید .

بازسازی خانه های قدیمی

از قدیم تا به امروز بازسازی خانه های قدیمی در ایران رایج بوده است . در قدیم اکثر خانه ها با خشت می ساختند و بعد از مدتی نیاز به بازسازی و تخریب و ساخت مجدد خانه بود ، اما امروزه برای مقاوم سازی خانه در برابر حوادث و بلایای طبیعی چون زلزله و سیل بازسازی خانه های قدیمی را انجام می دهند . در دستور کار دولت بازسازی خانه های قدیمی قرار گرفته است و طبق قوانین موجود باید خانه پس از مدتی به منظور جلوگیری از تخریب و آسیب به دیگران بازسازی شود. به طور کلی بازسازی خانه کار بسیار سخت و پر هزینه می باشد . بازسازی خانه های قدیمی را باید طبق برنامه ریزی و زمانبندی انجام دهیم تا مشکلی در زمان انجام عملیات ایجاد نشود . پیش از تخریب بهتر از مراحل بازسازی مطلع باشید و طبق اصول آن را انجام دهید . مراحل بازسازی خانه های قدیمی به طور کلی شامل مشاوره و کارشناسی توسط افراد متخصص ، با مراجعه به دفاتر معماری و مهندسی می توانید خواسته های خود و اعضای خانواده خود را بیان کنید و با توجه به نیازهای شما طرح پیشنهادی کارشناسان را دریافت نمایید، تخریب مهندسی به منظور بازسازی خانه های قدیمی زیر نظر افراد متخصص بهتر است انجام شود تا مشکلات و حوادثی را به همراه نداشته باشد، پس از تخریب مهندسی مرحله ساخت انجام می شود. پس از اتمام مرحله ساخت که شامل اضافه کردن دیوارها و کفپوش هاست مرحله تکمیلی ساخت که همان لوله کشی آب ، رنگ کردن دیوار، تنظیم سیستم گرمایشی و سرمایشی، برق و .. است انجام می شود . هزینه بازسازی خانه های قدیمی با توجه به تغییرات در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی متفاوت است و محاسبه می شود .

بازسازی آشپزخانه

بزرگترین دردسر در بازسازی ساختمان ،طراحی و تغییر در دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه می باشد. برای ایجاد تغییر در این بخش از خانه باید شرایط را در نظر بگیرید و با توجه به آن بهترین انتخاب و تغییرات را داشته باشید. ما در این مقاله شما را با نکات مهم در تغییر دکوراسیون و بازسازی خانه آشنا خواهیم کرد .

بازسازی اتاق خواب

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب می توان با انتخاب هوشمندانه وسایل مورد نظر و طراحی و چیدمان داخلی فضای اتاق خواب را برای اعضای خانواده دلنشین کرد. با مشاوره از طراحان دکوراسیون داخلی که در زمینه طراحی داخلی تخصص دارند می توان بهترین گزینه را به عنوان طرح اولیه انتخاب کرد و با توجه به آن چیدمان فضا را انجام داد. برای طراحی داخلی اتاق خواب بهتر است در انتخاب و خرید وسایل به صورت هوشمندانه انجام شود .اتاق خواب یکی از مهم ترین بخش های یک خانه محسوب می شود که افراد بخش زیادی از وقت خود را برای استراحت و انجام کارهای شخصی در آن میگذرانند. طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به اهمیت این بخش از خانه همیشه مورد توجه اکثر طراحان قرار می گیرد و طراحی و ایده های جذاب را در این بخش پیاده می کنند . انتخاب رنگ در طراحی نقش مهم و اساسی در انتقال حس ایجاد می کند . معمولا برای اتاق خواب از رنگ های خنثی و ملایم برای ایجاد حس آرامش در افراد استفاده می شود . طبق اصول و استاندارد طراحی دکوراسیون داخلی معمولا از رنگ های گرم چون قرمز و نارنجی و .. بای اتاق خواب استفاده نمی شود زیرا این دسته از رنگ ها حس شادابی و انرژی در افراد را افزایش می دهد.رنگ های ملایمی چون آبی و سبز و سفید حس آرامش را در افراد ایجاد می کنند ودر اکثر موارد به عنوان رنگ مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب استفاده می شود. چنان چه اتاق خواب دارای پنجره باشدمی توان از نهایت نور استفاده کنیم و چیدمان وسایل اتاق خواب را به گونه ای انجام دهیم که مانع عبور نور نباشد .

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام به دلیل وجود رطوبت و آبریزی زیاد نیاز به نگهداری و مراقبت فراوان دارند.با گذشت زمان این قسمت از خانه به دلایل مختلف نیاز به بازسازی دارد که بهتر است سریع انجام شود .ما در این مقاله قصد داریم شما را با نکات لازم در زمان بازسازی سرویس بهداشتی و حمام آشنا کنیم.