یادتان باشد
ما از خودمان تعریف میکنیم
چون از ما تعریف میکنند

گروه دکوراسیون و بازسازی دکولند

تماس با ما 85 80 930 0912

خیابان سیدخندان ، سهروردی ، برج بهشت ، واحد 61

شنبه تا پنجشنبه - 8 صبح تا 8 عصر

بالا

سبک های دکوراسیون

m

طراحی دکوراسیون مدرن

کسب اطلاعات در مورد انواع طراحی و سبک دکوراسیون داخلی ، اولین گام در طراحی داخلی می باشد .در طراحی داخلی سبک های مختلفی چون مدرن،کلاسیک،مینیمال،صنعتی می باشد که دارای ویژگی های خاص خود هستند . با توجه به فضای مورد نظر و بودجه افراد مناسب ترین سبک طراحی داخلی انتخاب می شود .افراد می توانند با مشاوره از طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به سلیقه و بودجه خود یکی از سبک های طراحی را انتخاب نمایند .سادگی و زیبایی در طراحی دکوراسیون مدرن بیشترمورد توجه قرار می گیرد .امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بیشتر از سبک مدرن استفاده می شود . چیدمان وسایل و ایجاد تغییرات در این سبک از طراحی داخلی بسیار راحت می باشد.از ویژگی های مهم دکوراسیون داخلی به سبک مدرن می توان به استفاده از اشکال هندسی مختلف چون چهارگوش و دایره اشاره کرد.اشکال هندسی منحنی احساس حرکت و پویایی را نشان می دهد و در مقابل اشکال گوشه دار حس سرسختی در دنیای مدرن را نشان می دهد. با توجه به سلیقه افراد و فضای مورد نظر طراحان داخلی ،طراحی دکوراسیون مکان را انجام می دهند . سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی محیطی گرم، زیبا و شیک را برای افراد مهیا می کنند . استفااده از رنگ و خطوط ساده در طراحی سبک مدرن بسیار تاثیرگزار بوده و می تواند حس زیبایی و شیک بودن را در دکوراسیون داخلی القا کند . برای مشاوره و ارتباط با طراحان دکوراسیون داخلی می توانید با جستجو در سایت های معتبر طراحی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.در این میان ترفندهایی برای طراحی سبک مدرن دکوراسیون داخلی وجود دارد که می توان با کمی مطالعه و تحقیق و جستجو یاد بگیرید. اصول مهم و اساسی در دکوراسیون داخلی به سبک مدرن شامل سادگی ، فضای باز ، وسایل مدرن است.

طراحی دکوراسیون کلاسیک

انتخاب دکوراسیون داخلی با توجه به میزان بودجه و سلیقه افراد در نظر گرفته می شود.برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه بهتر است پیش از آن با اصطلاحات و تعاریف و شباهت و تفاوت های آن آشنا شویم. ما در این مقاله قصد داریم تفاوت طراحی دکوراسیون کلاسیک و امروزی را بررسی کنیم با ما همراه باشید .

m
m

طراحی دکوراسیون پست مدرن

با توجه به مطالب ذکر شده دو واژه پست و مدرن ، کلمه پست مدرن را تشکیل می دهند . دکوراسیون پست مدرن در سال 1990 به اوج محبوبیت رسید . اکنون در هر خانه ای و براساس هر سلیقه ای با انتخاب طراح داخلی می توانید سبک مورد نظر را براساس اتاق های منزل تان مورد بهره گیری قرار دهید .
یکی از متریال هایی که می توانید در طراحی دکوراسیون پست مدرن از آن به نحو احسن استفاده نمایید چوب می باشد . با بهره گیری از اسباب و لوازم چوبی می توانید فضایی طبیعی و گرم را در محل مورد نظر ایجاد نمایید . در کنار چوب می توانید از موادی مانند خز و پارچه های مخملی استفاده کنید .
به طور کلی مبلمان سبک پست مدرن از خطوطی ساده و مستقیم برخوردار هستند ، در این سبک گوشه ها و لبه ها از فرم نرم برخوردار هستند . مبلمانی که در این سبک مورد استفاده قرار می گیرند از سبکی ساده و بدون نقش برخوردار می باشند . رنگی که در مبلمان به کار می رود نهایتا دو نوع می باشد . متریال های چوب ، فلز و فایبرگلاس در سبک پست مدرن مورد استفاده قرار می گیرند .
اگر قصد داشته باشید در طراحی دکوراسیون پست مدرن از مبلمان نقش دار استفاده کنید ، بهتر است بدانید نقش به کار رفته در مبلمان ساده و هندسی می باشد و هیچ گونه پیچیدگی ندارد . ممکن است ویژگی ها و خصوصیات سبک پست مدرن برای شما کمی پیچیده و سخت گیرانه باشد . زیرا امکان استفاده از هر طرح و رنگی را نخواهید داشت . در عین حال دست شما در انتخاب وسایل و لوازم جانبی آزاد خواهد بود .

طراحی دکوراسیون مینیمال

با توجه به مطالب ذکر شده نتیجه می گیریم که سبک مینیمال به ساده گرایی و پرهیز از جزئیات اشاره دارد . طراحی دکوراسیون مینیمال به ساده نمودن فضای داخلی و استفاده از حداقل اشیاء می پردازد . یکی از سبک های که امروزه مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته است سبک مینیمال می باشد . با بهره گیری از این سبک در فضای خانه می توانید محیطی آرام ، ساکن و زیبا را ایجاد نمایید .
برای توضیح طراحی دکوراسیون مینیمال می توان گفت ساده گرایی و ساده پسندی به مکتب هنری مرتبط است . در سبک دکوراسیون داخلی مینیمال نهایت صحت و دقت بر روی همه چیز وجود دارد . با استفاده از این سبک به راحتی می توانید فضا را سازمان دهی و مدیریت کنید .
با توجه به اینکه سبک مینیمال لوکس و تجملاتی نیست توانسته در بسیاری از زمینه ها نفوذ کند . از عوامل دیگری در طراحی دکوراسیون مینیمال بسیار تاثیرگذار است و نقش بسیار مهمی دارد نورپردازی می باشد . می توانید با استفاده از پرده های توری مقدار نور مورد نیاز را به سمت داخل هدایت کنید .
زمانی که صحبت از طراحی دکوراسیون سبک مینیمال می شود ، با به کارگیری رنگ سفید در سفید می توانید بهترین ترکیب ها را ایجاد کنید . البته به منظور جلوگیری از آشفتگی و پرش ذهن می توانید از رنگ خنثی مانند مشکی استفاده نمایید .
اکنون شما در رابطه با سبک مینیمال چه فکری می کنید ؟ آیا تمایل دارید از چنین سبکی در چیدمان منزل خود استفاده کنید . نظرات و پیشنهادات خود را در از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با ما در میان بگذارید .

m