یادتان باشد
ما از خودمان تعریف میکنیم
چون از ما تعریف میکنند

گروه دکوراسیون و بازسازی دکولند

تماس با ما 85 80 930 0912

خیابان سیدخندان ، سهروردی ، برج بهشت ، واحد 61

شنبه تا پنجشنبه - 8 صبح تا 8 عصر

بالا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری

امروزه از طراحی اصولی دکوراسیون اداری به منظور افزایش راندمان کارکنان و ایجاد محیط آرام در اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی استفاده می شود.همانطور که می دانیم طراحی دکوراسیون داخلی خانه به چه اندازه اهمیت دارد، رعایت طراحی اصولی دکوراسیون داخلی اداری نیز برای ایجاد محیطی آرام و لذت بخش دارای اهمیت است.به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی ارادی به دو روش باز و بسته انجام می شود . طراحی به روش بسته که از روش های قدیمی طراحی دکوراسیون اداری می باشد و با استفاده از پارتیشن بخش های مختلف شرکت از یکدیگر جدا می شوند.امروزه با استفاده از فضای باز و مدرن و استفاده کمتر از دیوار،فضا را برای تردد و کار کارمندان بازتر کرده است و طرفداران زیادی را این سبک از طراحی دکوراسیون داخلی به خود اختصاص داده است . از نکات مثبت طراحی دکوراسیون اداری به صورت باز این است که علاه بر راندمان بالای کارمندان ، فضای صمیمی و دوستانه ای در محیط ایجاد می شود و مدیران تسلط کافی بر کارمندان خود دارند . چیدمان مبلمان و نورپردازی مناسب ، گل و گیاه در محیط همه از عوامل مهم و تاثیرگزار در طراحی دکوراسیون اداری می باشد .نور مناسب در فضای اداری افزایش بهره وری و راندمان کارمندان را به همراه خواهد داشت. برای طراحی دکوراسیون داخلی می توانید با مشاوره از طراحان دکورتسیون داخلی بهترین انتخاب را داشته باشید .با مطالعه اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی اداری می توانید انتخاب مبلمان و چیدمان مناسبی داشته باشید . یکی از راه های موثر و کم هزینه در ایجاد نشاط و شادابی در محیط می توان به استفاده از گل و گیاه در محیط اشاره کرد .

دکوراسیون تجاری

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چرا مغازه هایی با اجناس مشابه فروش متفاوتی داشته و برخی از آن ها پر فروش و برخی دیگر فروش کمتری دارند؟ از عوامل موثر در فروش یک مغازه یا فروشگاه رعایت نکات مهم در مورد طراحی دکوراسیون تجاری می باشد . ما در این مقاله قصد داریم نکات مهم و اساسی را در این مورد برای شما بیان کنیم با ما همراه باشید .

دکوراسیون کلینیک

امروزه توجه به طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک ها علاوه بر تمیز بودن محیط ،باعث می شود تعداد مراجعه کنندگان نیز روز به روز افزایش پیدا کند زیرا افرادی که در آن مکان حضور دارند حس حس نشاط و شادابی را تجربه خواهند کرد . در طراحی دکوراسیون داخلی هر چه محیط تمیزتر و شاداب تر به نظر برسد ، افراد بیشتری تمایل دارند به آن جا مراجعه کنند . با مطالعه و بررسی ویژگی های طراحی دکوراسیون کلینیک می توانید محیطی تمیز و شاداب را برای مراجعه کنندگان فراهم کنید. با استفاده از پارتیشن بندی می توان به فضای داخلی کلینیک نظم بخشید . در طراحی دکوراسیون کلینیک می توان از پارتیشن های شیشه ای جهت ایجاد ارتباط بصری استفاده کرد .اما چنان چه بخواهیم برای حفظ حریم شخصی اتاق ها را از یکدیگر جدا کنیم ، می توانیم از دیگر پارتیشن ها استفاده کنیم .مهم ترین بخش در طراحی دکوراسیون داخلی مراکز درمانی و کلینیک های زیبایی پوست و مو ، توجه به فضای انتظار مراجعه کنندگان است که نقش مهم و اساسی در جذب افراد دارد . با استفاده از رنگ های آرامش بخش می توان به نتیجه خوبی رسید و افراد زیادی را جذب کرد.در فضاهای درمانی معمولا از نور سفید در نورپردازی بیشتر استفاده می کنند .نورپردازی باید به گونه ای باشد که مزاحمتی برای افراد در زمان انجام کار ایجاد نکند.مهم ترین قسمت در دکوراسیون داخلی کلینیک ها قسمت پذیرش کلینیک می باشد. هرچه طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک ها مناسب باشد و طبق اصول دکوراسیون داخلی توسط افراد باتجربه و متخصص و همراه با تیم حرفه ای در این زمینه انجام بگیرد، تاثیر خوبی بر روحیه مراجعه کنندگان خواهد داشت .

دکوراسیون سالن زیبایی

طراحی مناسب دکوراسیون سالن زیبایی نقش مهم و اساسی در رونق بخشیدن به کسب و کار مجموعه ایفا می کند . به طور کلی دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی باید فضای صمیمی، زیبایی را داشته باشد. در طراحی دکوراسیون سالن های زیبایی ، طراحان با توجه به ساختار، فضایی را برای ارائه خدمات به مشتریان و استراحت آن ها باید درنظر بگیرند . نورپردازی و انتخاب رنگ در طراحی سالن های زیبایی نقش مهمی در جذب مشتری دارد که می توان با مشاوره صحیح از طراحان بهترین انتخاب را داشته باشیم .استفاده ار آینه در طراحی دکوراسیون داخلی در بزرگ تر شدن فضا کمک زیادی می کند. ایجاد تعادل و هماهنگی در فضای داخلی سالن های زیبایی، حس هماهنگی را به مشتری انتقال می دهید و این کار در جذب مشتری بسیار مهم است.یکی از مهم ترین موارد در طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد رنگ می باشد . طراحان داخلی می توانید با انتخاب رنگ مناسب فضا را جذاب یا کسل کننده جلوه دهند . در سالن های زیبایی برای ایجاد حس طراوت و پاکیزگی بیشتر از رنگ سفید، آبی و صورتی استفاده می شود . با تفکیک بخش های مختلف ارائه خدمات علاوه بر ایجاد نظم در محیط ، می توانیدحس اعتماد را در مشتریان خود ایجاد کنید .اگر می خواهید محیطی جذاب و خاص داشته باشید بهتر از قبل از انتخاب وسایل و طراحی دکوراسیون داخلی از مشاورین و طراحان دکوراسیون کمک بگیرید.با توجه به خواسته و نیاز افراد طراحان ، طراحی اولیه را برای مشتریان خود انجام می دهند و با تعیین بودجه ، برنامه مورد نظر را اجرا می کنند .نورپردازی زیبا ، استفاده از مبلمان شیک ،طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و ساده همگی از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون سالن زیبایی محسوب می شوند .

دکوراسیون کافه و رستوران

امروزه افرادی که در زمینه رستوران و کافه فعالیت دارند ، می دانند که طراحی ساده کافه و رستوران دیگر نمی تواند توانایی لازم را جهت جذب مشتری داشته باشد . در زمان راه اندازی رستوران و کافه علاوه بر کیفیت غذا و تنوع در آن باید در طراحی دکوراسیون رستوران و کافه خلاقیت لازم را داشته باشیم .برای موفقیت در این کار می توانید با مشاورین طراحی دکوراسیون رستوران و کافه مشورت داشته باشید و با استفاده از مشاوره آن ها طراحی و چیدمان رستوران و کافه خود را انجام دهید.به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران و کافه با توجه به مخاطب آن ها طراحی می شود.چنان چه این طراحی طبق اصول اولیه و استانداردهای لازم انجام شود، حس خوبی را در مشتریان ایجاد خواهد کرد و همین امر موجب بازدهی بالای مجموعه می گردد.یکی از پرطرفدارترین سبک های مورد استفاده در رستوران و کافه های درحال حاضر استفاده از سبک مدرن می باشد.کاربرد رنگ های جذاب و خاص و چیدمان متفاوت مبلمان و صندلی در این فضاها موجب می شود که مشتری حس نشاط و شادابی را در زمان صرف غذا و نوشیدنی داشته باشد و تصویری خاص و جذاب در ذهن مشتری ثبت می شود . همین امر موجب افزایش مشتری در رستوران و کافه خواهد شد . طراحان دکوراسیون داخلی رستوران و کافه با توجه به فضای مورد نظر و بودجه تعیین شده طراحی اولیه را انجام می دهند .در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران می توایند با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید و با بیان خواسته و نعیین میزان بودجه خود بهترین طراحی داخلی را داشته باشید .

دکوراسیون فروشگاه

دکور فروشگاه بعد از طراحی دکوراسیون داخلی پل ارتباطی مشتری با محیط بیرون محسوب می شوند.دکور فروشگاه نقش مهمی در جذب مشتری ، حس خوب و برندسازی ایفا می کند .دکور فروشگاه طراحی دیوار،سقف،ویترین فروشگاه را شامل می شود . طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از نورپردازی مناسب می توانند زیبایی و جذابیت را ایجاد کنند و همین امر موجب می شود تعدا مشتری افزایش پیدا کند .در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه چیدمان باید به گونه ای باشد که کالای باارزش در معرض دید مشتری قرارگیرد و نورپردازی بر روی آن با دقت انجام شود . از نکات دیگر در دکوراسیون داخلی فروشگاه استفاده از رنگ مناسب با توجه به سبک دکوراسیون داخلی می باشد.به عنوان مثال در سبک های کلاسیک می توان از رنگ های ملایم تر در طراحی استفاده کرد و در مقابل در طراحی دکوراسیون به سبک مدرن از رنگ های تند و هیجانی استفاده کنیم .توصیه طراحان دکوراسیون داخلی برای طراحی دکور فروشگاه استفاده از نور مناسب می باشد . ورودی فروشگاه و مغازه نقش مهم در جذب مشتری دارد .شما می توانید با مشاوره از طراحان دکوراسیون داخلی در زمینه طراحی فروشگاه راهنمایی و نکات لازم را دریافت نمایید.طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به موقعیت فروشگاه انجام می شود ،دکور فروشگاه با توجه به موقعیت آن در مناطق مختلف می تواند تفاوت هایی داشته باشد .به طور کلی چیدمان و دکوراسیون داخلی فروشگاه با توجه به موقعیت آن انجام می شود و این طراحی باید به گونه ای باشد که مشتری را جذب نماید .برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی دکور فروشگاه می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .