پوستردیواری

انواع پوستر دیواری

هنگامی که به فکر ایجاد تغییر در اتاق خود می افتید، انواع مختلفی از طراحی ها وجود دارد. شاید دوست داشته باشید که دکوراسیون اتاق خود را در فواصل زمانی کوتاه تری تغییر دهید ولی هزینه های این تغییرات ممکن است زیاد باشد. اما با انتخاب یک پوستر دیواری جذاب و زیبا می توانید با کمترین هزینه بیشترین تغییر را در تم اتاق خود بوجود آورید. ما در گروه معماری و دکوراسیون داخلی دکولند به شما نشان می دهیم که چرا امروزه پوستردیواری طرفداران زیادی پیدا کرده است.

انواع-پوستردیواری

انواع-پوستردیواری

 

انتخاب پوستر دیواری

کاغذ دیواری و رنگ آمیزی تنها گزینه برای تغییر ظاهر اتاق نیستند. پوسترهای دیواری روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. اگر شما در فکر تغییر ظاهر خانه خود هستید پوستر کاغذدیواری یک نمای هیجان انگیز برای شما ایجاد می کند. این پوسترها دارای طیف وسیعی از طرح ها هستند. انواع چاپ پوستر دیواری را می توان در ابعاد نامحدود بر روی دیوار اتاق خواب، پذیرایی، اتاق کودک و … نصب کرد.

پوسترهای دیواری رویاهایی هستند که به دیوار اتاق شما می چسبد تا منظره تازه ای به آن بدهند. اگر به فکر یک تغییر دائمی هستید که تمام چهار دیوار را پوشش دهد کاغذ دیواری همان چیزی است که اتاق شما نیاز دارد. با این حال، پوستر به آسانی و به سرعت اجرا می شود. تنوع در طرح پوستر بسیار زیاد است بنابراین نگران ریسک طرح های انتخابی خود نباشید. زیرا نصب پوستر دیواری به سادگی انجام می گیرد و می توان آن ها را به راحتی جدا و جایگزین کرد.

پوستر-دیواری-پذیرایی

پوستر-دیواری-پذیرایی

هنگام انتخاب سبک پوستر دیواری خود، اتاقی که قرار است بر روی دیوار آن نصب شود در نظر بگیرید. اگر اتاق کودک است، یک موضوع کودکانه یا کارتونی مانند طرح پرنسس یا باب اسفنجی انتخاب نمایید. برای دیوار دفتر خود، به یک منظره از شهر، یا چاپ الگوی مدرن فکر کنید. پوستر می تواند مکمل خوبی برای فضای اتاق یا نقطه کانونی هیجان انگیز باشد. شما می توانید خانه خود را برای هر فصل سال با پوستردیواری جدید به روز کنید زیرا در آنها طرح ها و انعطاف پذیری زیادی وجود دارد.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

انواع پوستر دیواری

پوستر برخلاف چیزی که شما در مورد آن میدانید یک مدل بیشتر نیست و فقط تفاوت آن در مدل چاپ آن است. این مدل چاپ میتواند بر روی پیپر یا همان کاغذ ساده باشد یا بر روی پارچه،چرم یا در بالاترین کیفیت آن که بر روی کاغذ نانوون است.معروفترین و بهترین حالت پوستر کاغذ دیواری مدل UV است که بر روی کاغذ نانوون چاپ میشود و به دلیل تابش اشعه UV به آن در هنگام چاپ با کیفیت بالاتری چاپ شده و قابل شستشو است.

نکته:امکان چاپ یک تصویر یا عکس مد نظر خودتان نیز با بالاترین کیفیت امکان پذیر می باشد.

خواندن این مطلب توصیه میشود : هرآنچه قبل ازسفارش یا خرید کاغذ دیواری باید بدانید

پوستر-دیواری-سه-بعدی

پوستر-دیواری-سه-بعدی

تفاوت پوستردیواری با کاغذدیواری

کاغذ دیواری، یک پوشش سنتی برای دیوار است که معمولا با طرح ها، الگوها یا نقوش برجسته پر شده است و گاهی اوقات شامل بافت و رنگ های مختلف می شود. این نوع پوشش دیوار از نوع دائمی است. مطمئنا پس از چندین سال نیاز به کاغذ دیواری جدید دارید. اما پوستر دیواری نوعی پوشش دیوار است که با چاپ دیجیتال ایجاد می شود. آنها از روی عکس های با کیفیت بالا، تصاویر و … ساخته شده اند که می توان آنها را در اندازه دیوار اتاق چاپ کرد.

قیمت-پوستر-دیواری

قیمت-پوستر-دیواری

رنگ ها و الگوها نمی توانند در کاغذ دیواری شخصی شوند. اما با پوستر دیواری، امکانات بی پایان است. در مورد بافت های منحصر به فرد، عکس ها، تصاویر، و الگوهایی که زیبا، خاص و جذاب هستند فکر کنید. به جای آن که کاغذ دیواری را به طور یکنواخت بر روی سطح دیوار بگسترانید، با قرار دادن پنل های پوستر در کنار هم یک تصویر کامل ایجاد کنید.

پوسترهای دیواری در ایجاد تم های مختلف بسیار عالی هستند و مهم است که هنگام تصمیم گیری در مورد آنچه که برای خانه شما مناسب است، به خوبی فکر کنید. هنگام طراحی اتاق خود، طرح، رنگ های غالب و بافتی که می خواهید در اتاق شما اجرا شود در نظر بگیرید. این کار به زیبایی شناسی طرح مورد نظر شما کمک می کند. پوسترهای دیواری کوچکتر را برای یک فضای کوچک در نظر بگیرید.

پوستر-دیواری-طبیعت

پوستر-دیواری-طبیعت

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم در تفاوت پوستر با کاغذ

یک پوستر چاپی یا عکس بزرگ ممکن است مناسب یک فضای کوچک نباشد. شما همچنین می توانید یک پوستر دیواری را برای فضای طولانی یا بزرگ انتخاب کنید. هنگامی که از پوستر استفاده می کنید و برای اتاق دکوراسیون انتخاب می نمایید، ترکیب این دو را به گونه ای در نظر بگیرید که اتاق را شلوغ و در هم ریخته نشان ندهد.

وقتی به انواع پوستردیواری می رسیم گزینه ها بی پایان است. نه فقط برای خانه، این پوشش دیواری را می توان در یک محیط تجاری نیز استفاده کرد. می توان طرح آن را با توجه به فعالیت هایی که یک شرکت انجام می دهد انتخاب نمود. می توانید از پوستر در محل پذیرش یا لابی یک ساختمان تجاری نیز استفاده کنید.

پوستر-دیواری-مدرن

پوستر-دیواری-مدرن

پوستر دیواری را به گونه ای انتخاب نمایید که با مشتریان و مهمانان تعامل بصری داشته باشد. فضای خود را با چیزهایی که متفاوت و جذاب هستند، شخصی کنید، کاری که بیشتر کاغذ دیواری های معمولی نمی توانند به تنهایی انجام دهند. با این حال، هنگامی که در کنار یک پوستر قرار می گیرند اتاق را کامل می کنند. اکثر پوسترهای دیواری برای هر چهار دیوار اتاق استفاده نمی شود، نه به خاطر این که اتاق را شلوغ می کنند بلکه به خاطر اینکه یک دیوار باید از همه جسورتر باشد.

اگر سوالی در زمینه خرید و قیمت گذاری پوستر و انواع جنس پوستر دارید، حتما با کارشناسان با تجربه ما در گروه دکولند تماس بگیرید و از مشاوره های تخصصی آنها بهره مند شوید.مجموعه دکولند با بهره گیری از آخرین متد طراحی داخلی و استفاده از بهترین متریال روز دنیا، آمادگی دارد تا در کلیه مراحل دکوراسیون و معماری، از طراحی تا اجرا در کنار شما عزیزان باشد. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

برای مشاهده نمونه کار های دکولند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس dekolandnet یا به صفحه نمونه کار بازسازی و طراحی دکوراسیون مراجعه کنید.