ما از خودمان تعریف میکنیم چون حرفه ای بازسازی میکنیم

مقرون به صرفه بودن

در هرشرایط اقتصادی گروه دکولند آماده ی برآورد هزینه و محاسبه ی دقیق پروژه های شماست.

گارانتی

گروه دکولند برخلاف تمامی همکاران خود بدلیل شناخت و تحربه کافی در این صنعت پروژه های خود را تا یکسال گارانتی به قبد شرط میکند.

تحویل سریع

گروه دکولند خود را موظف به تحویل پروژه در تایم مذکور میداند و در غیر اینصورت حاضر به پرداخت جریمه میباشد.

گروه دکولند با ۱۰ سال تجربه و به کارگیری نیروی متخصص توانسته سابقه ای درخشان در حوزه خدمات بازسازی دکوراسیون،طراحی دکوراسیون داخلی و انواع خدمات دکوراسیون داشته باشد.

درباره شرکت دکولند

طراحی دکوراسیون

دکولند با استفاده از نیرو های متخصص و با تجربه در حوزه معماری و طراحی دکوراسیون به شما این اطمینان را میدهد که پرسنل این مجموعه تا حد توان در راستای کمک به شما از هیچکاری دریغ نمیکنند.

دکولند

برندهای دکولند

گروه دکوراسیون دکولند با راه اندازی چند مجموعه صنعتی در حوزه درب و پنجره دوجداره،کناف و سقف کاذب،پارتیشن و کابینت توانسته قدم بزرگی در رقابتی کردن قیمت تمام شده و کیفیت هرچه بهتر پروژه ها بردارد.

moshavere

مشاوره دکوراسیون

با توجه به نخصصی بودن امر بازسازی دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی تیم دکولند به شما این پیشنهاد را میدهد که برای راهنمایی بهتر مشاوران تیم ما کار شما را بصورت حضوری مورد بررسی قرار بدهند.

درباره شرکت دکولند بیشتر بدانید:تیم دکولند با استفاده از کادری متخصص  و حرفه ای در حوزه دکوراسیون سعی بر آن داشته تا فضایی متناسب با سلایق کارفرمایان فراهم سازد.
تیم گروه گروه طراحی و معماری دکولند با بکارگیری از قالب استاندارد طراحی و استفاده از متریال های روز دنیا در قالبی بر مشاوره رایگان در خدمت رسانی به مشتریان خود کوشا بوده که در این راستا میتوان هنر طراحی و معماری طراحان گروه دکولند را اساس پیشرفت شرکت دانست.

درباره شرکت دکولند و فعالیت های آن:دکولند قادر به ارائه خدمات در حوزه طراحی معماری و طراحی داخلی و مشاوره و تامین کالا و همچنین اجرای آن در سطوح مختلف از جمله بازسازی خانه،بازسازی ساختمان،بازسازی ویلا،بازسازی کلینیک،طراحی دکوراسیون داخلی، از زمینه های فعالیت تیم دکولند می باشد.
یکی از رویکردهای اصلی گروه دکولند رضایت کارفرمایان متناسب با نیازها و بودجه و سلایق آنها بوده و بر این اصول پایبند خواهیم بود.

مشاوره حضوری رایگان