طراحی دکوراسیون کافه

طراحی دکوراسیون کافه و رستوران

امروزه کسانی که در زمینه رستورانداری و کافه مشغول به کار هستند ، می دانند که دیگر رستوران و کافه ساده توانایی جلب نظر مشتری را ندارد. در راه اندازی کافه و رستوران علاوه بر داشتن منو با کیفیت و متنوع  لازم است به طراحی دکوراسیون کافه توجه کنیم . برای کسب موفقیت در این کار می توانید از مشاورین طراحی دکوراسیون داخلی کافه و رستوران بهره ببرید.

امروزه افرادی که در زمینه رستوران و کافه فعالیت دارند ، می دانند که طراحی ساده کافه و رستوران دیگر نمی تواند توانایی لازم را جهت جذب مشتری داشته باشد . در زمان راه اندازی رستوران و کافه علاوه بر کیفیت غذا و تنوع در آن باید در دکوراسیون رستوران و کافه خلاقیت لازم را داشته باشیم .برای موفقیت در این کار می توانید با مشاورین طراحی داخلی رستوران و کافه مشورت داشته باشید و با استفاده از مشاوره آن ها طراحی و چیدمان رستوران و کافه خود را انجام دهید.

طراحی دکوراسیون رستوران

طراحی دکوراسیون رستوران


به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران و کافه با توجه به مخاطب آن ها طراحی می شود.چنان چه این طراحی طبق اصول اولیه و استانداردهای لازم انجام شود، حس خوبی را در مشتریان ایجاد خواهد کرد و همین امر موجب بازدهی بالای مجموعه می گردد.یکی از پرطرفدارترین سبک های مورد استفاده در رستوران و کافه های درحال حاضر استفاده از سبک مدرن می باشد.
کاربرد رنگ های جذاب و خاص و چیدمان متفاوت مبلمان و صندلی در این فضاها موجب می شود که مشتری حس نشاط و شادابی را در زمان صرف غذا و نوشیدنی داشته باشد و تصویری خاص و جذاب در ذهن مشتری ثبت می شود . همین امر موجب افزایش مشتری در رستوران و کافه خواهد شد . طراحان دکوراسیون داخلی رستوران و کافه با توجه به فضای مورد نظر و بودجه تعیین شده طراحی اولیه را انجام می دهند .

طراحی کافه و رستوران

طراحی کافه و رستوران

اصول طراحی دکوراسیون کافه

به طور کلی فضایی که برای صرف نوشیدنی و غذا می شود در چهار دسته اصلی کافه ( صرف نوشیدنی ) ، رستوران و فست فودها ( صرف وعده غذایی ) قرار می گیرند . هر کدام از این محیط ها با توجه به موقعیت مکانی ، نوع مشتری و ارائه سرویس غذایی و نوشیدنی های متنوع قابل تفکیک می باشند.

تنها تفاوت رستوران و فست فودها در نوع غذا و شیوه سرو آن ها می باشد . دکوراسیون داخلی کافه رستوران نیز کاملا متفاوت می باشد . در ادامه قصد داریم نکاتی را در طراحی دکوراسیون رستوران بیان کنیم. در فست فود ها برخلاف رستوران های شیک معمولا از رنگ های تند و شاد ، چیدمان ساده و صندلی های ساده چوبی یا فلزی استفاده می شود .

در مقابل در رستوران ها معمولا از رنگ های ملایم ، مبلمان های شیک و مجلل ، پرده های ضخیم استفاده می شود . طراح دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن اصول اولیه دکوراسیون کافه و و نیاز مشتریان فضای مناسبی را برای پاسخگویی به مشتریان و ارائه خدمات به آن ها درنظر می گیرد .

دکوراسیون کافه مدرن

دکوراسیون کافه مدرن

 

طراحی داخلی رستوران های کوچک و بزرگ با ایده های مدرن و روزان ایرانی

ظاهر و نمای داخلی رستوران بر جذب مشتری بسیار تاثیر می گذارد. نوع مکان رستوران در تعیین سبک و طراحی آن بسیار تاثیرگذار است. ایم.

به طور کلی هر رستورانی علاوه بر داشتن غذایی با کیفیت بالا، باید فضایی جذاب و ایده آل هم برای سرو غذا داشته باشد تا برای مشتریان خاطره ای ماندگار ایجاد نماید. نمای بیرونی و نمای داخلی رستوران در جذب مشتریان بسیارحائز اهمیت است

در طراحی داخلی رستوران, توجه کردن به اصولی که مخصوص چنین معماری می باشد، بسیار مهم است.

 در دکوراسیون داخلی تمامی نکات مانند قطعات پازل هستند که اگر درست در کنار همدیگر قرار نگیرند، مکان شکل درستی  به خود نمی گیرد. برای دکوراسیون و طراحی مدرن، شیک و امروزی باید به ۳ اصل اساسی و مهم که شامل فضا، ایده و طراحی است توجه دقیقی کرد. زیرا بهترین دیزاینرها برای طراحی دکوراسیون رستوران های کوچک و بزرگ این ۳ اصل مهم واساسی را اجرا و پیاده سازی می کنند.

معمولا در دنیا رستوران ها با سبک مورد پسند هر کشوری طراحی  و دیزاین می شود. مثلا در کشورهای آسیای مرکزی مانند چین بیشتر از چوب برای طراحی های داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می کنند. ولی در کشورهای آمریکایی و اروپایی به طراحی نورپردازی اهمیت زیادی می دهند و نورپردازی جزء هایلایت های دیزاین داخلی آنها به شمار می آید.

امروزه در رستوران هایی با سبک مدرن می توان از طرح ها با رنگ های مانند آبی روشن و خاکستری، بافت و روشنایی زیبایی به محیط بخشید. برای طراحی

دکوراسیون داخلی رستوران مدرن، مجلل و گران قیمت می توان از بافت های قوی تری و محکمی مانند آجر، اکسسورهای چوبی، سنگ های قیمتی و گران بها استفاده کرد. و مکان را زیبا و قشنگ کرد

 

موارد مهم در طراحی کافه و رستوران

به طور کلی نمی توان آرامش را از فضای رستوران حذف کنیم و این سخن به این معنا نیست که هیجان ،نشاط و پویایی را نمی توان همراه با آرامش در رستوران ترکیب کرد .طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها با توجه به نوع مخاطب آن ها تعریف می شوند .

برای طراحی دکوراسیون کافه اولین قدم این است که اندازه و ابعاد فضای رستوران یا کافه را بدست آورید .برای اندازه گیری دقیق می توانید از یک مهندس معمار کمک بگیرید.امروزه کافه و کافی شاپ ها امکانات مختلفی را در اختیار مشتری های خود قرار می دهند .کافه ها دیگر فضایی برای نوشیدن انواع نوشیدنی یا قهوه نیستند. بلکه با در نظر گرفتن فضایی در کافی شاپ ها می توان امکاناتی از جمله فضایی برای خواندن کتاب یا لذت از پخش موسیقی و سایر هنرها در نظر گرفت .

ایده دکوراسیون برای کافه

ایده دکوراسیون برای کافه

در دکوراسیون داخلی کافه موقعیت قرارگیری کافه و رستوران تاثیر بسزایی بر روی جذب مشتری خواهد داشت . کیفیت فضای دلنشین در هنگام صرف غذا یا نوشیدن قهوه از مهم ترین عوامل طراحی دکوراسیون کافه محسوب می شود .کیفیت مناسب فضا باعث می شود کافه یا رستوران در میان مردم شهرت فراوانی به دست آورد و همین امر موجب افزایش تعداد مشتری و موفقیت در کسب و کار می شود .

نورپردازی، قرار دادن تابلو ، مجسمه و تابلوهای نقاشی هر کدام متناسب با فضا و نوع سرویس و ترکیب با طراحی داخلی می تواند از تکنیک های خاص در دکوراسیون کافه باشد که موجب افزایش تعداد مشتریان خواهد شد . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دکوراسیون کافی شاپ یا رستوران می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .میزان جزئیات استفاده شده در طراحی کافه و رستوران رابطه مستقیم با مشتریان و مدت زمانی که قرار است در آن فضا به صرف نوشیدنی یا غذا بپردازند بستگی دارد .

طراحی دکوراسیون کافه

طراحی دکوراسیون کافه

طراحی داخلی رستوران و کافه در صورتی که طبق اصول و استانداردهای موجود انجام شود ، حس خوبی را برای مشتریان خود ایجاد خواهد کرد . طراحی مدرن یکی از پرطرفدارترین سبک های مورد استفاده در کافی شاپ و رستوران های در حال حاضر می باشد . استفاده از رنگ های خاص و چیدمان متفاوت تصویری جذاب در ذهن مشتریان ایجاد خواهد کرد و باعث می شود که مشتری مجدد برای صرف غذا یا نوشیدنی خاص به رستوران و کافی شاپ برگردد .

نورپردازی در رستوران و کافه معمولا با توجه به سبک دکوراسیون ، چیدمان و منوی غذا انجام می شود . هماهنگی نور با این موارد حس خوبی را در مشتریان ایجاد می کند و موجب افزایش مشتری در رستوران و کافه خواهد شد . مشاورین ما در زمینه طراحی دکوراسیون رستوران و کافه می توانند شما را راهنمایی کنند ، برای ارتباط با آن ها می توانید به وبسایت ما مراجعه فرمایید .

 

در زمینه دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران می توایند با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید و با بیان خواسته و نعیین میزان بودجه خود بهترین طراحی داخلی را داشته باشید .

 مجموعه دکولند با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در زمینه بازسازی خانه های ویلایی و آپارتمانی، آماده کمک به شما عزیزان برای بازسازی منزلتان است. همواره می توانید با شماره گیری شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ از مشاوره رایگان همکاران ما در مجموعه دکولند بهره مند شوید.همچنین می توانید ما را در اینستاگرام با آدرس dekolandnet دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *