بازسازی آشپزخانه

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

بزرگترین دردسر در بازسازی ساختمان ،طراحی و تغییر در دکوراسیون  و بازسازی آشپزخانه می باشد. برای ایجاد تغییر در این بخش از خانه باید شرایط را در نظر بگیرید و با توجه به آن بهترین انتخاب و تغییرات را داشته باشید. ما در این مقاله شما را با نکات مهم در تغییر دکوراسیون و بازسازی خانه آشنا خواهیم کرد .رمز موفقیت در بازسازی آشپزخانه برنامه ریزی دقیق و مشاوره با کارشناسان متخصص در این زمینه می باشد .اگر احساس می کنید که زمان ایجاد تغییر در آشپزخانه خانه فرا رسیده است دست به کار شوید و بهترین و مناسب ترین طرح اولیه برای بازسازی را انتخاب کنید .

بازسازی نیاز به زمان و برنامه ریزی و پول کافی دارد ،قبل از تخریب و تغییر در آشپزخانه برنامه ریزی داشته باشید و تصمیم بگیرید قرار است چه تغییراتی را در خانه خود داشته باشید ، پروژه بازسازی به خوبی به پایان برسد .در بازسازی ساختمان تغییرات اساسی چون رنگ آمیزی دیوار و سقف ، تعویض کفپوش ، خرید پرده و تعویض کاشی انجام می شود . در بازسازی آشپزخانه موارد مهمی باید رعایت شود که در ادامه به توضیح آن می پردازیم .

Reconstruction of kitchen decoration

Reconstruction of kitchen decoration

چیدمان آشپزخانه

برای چیدمان وسایل آشپزخانه، کابینت ها که با توجه به شکل و معماری منزل در جایگاه مشخص خود قرار می گیرند و وظیفه شما چیدن وسایل ها در داخل آشپزخانه و در درون کابینت‌ها و قرار دادن وسایلی که مورد استفاده زیاد قرار می گیرد بر روی کابینت ها می باشند. برای اینکار بهتر است وسایلی که سنگین تر هستند و همچنین بلورها که سنگین هستند را در کابینت های پایینی قرار داد و وسایلی که سبک تر هستند را در کابینت های بالایی قرار داد. وسیله‌ هایی که کاربرد بیشتری در پخت و پز دارند و همچنین وسایل پذیرایی را جایی قرار داد که به راحتی می توان از آنها استفاده کرد تا برای پذیرایی و استفاده های روزمره دچار مشکل نشوید. بر روی کابینت ها چاقو ها و کاردهایی که پرکاربرد هستند و سماور و غیره را

بهتر است قرار بدهید و بهتر است از جمع کردن وسایل در یک نقطه مخصوص جلوگیری کنید زیرا  این کار زیبایی فضا را می گیرد

جزیره آشپزخانه

چند سالی است که اکثر آشپزخانه ها دارای جزیره آشپزخانه یا همان کانتر آشپزخانه هستند که یک فضای معینی در وسط آشپزخانه دارد که اطراف آن خالی است و شما به راحتی می توانید در آن رفت و آمد کنید و روی جزیره آشپزخانه غالبا یا خالی است یا یک قسمتی از آن را برای ظرفشویی قرار می‌دهند و در زیر آن محلی برای گذاشتن وسایل  قرار می دهند. جزیره آشپزخانه با توجه به نوع دکوراسیون منزل شما متفاوت است

دیزاین آشپزخانه

برای اینکه دیزاین آشپزخانه شما به بهترین صورت انجام گیرد بایستی هر وسیله‌ ای در سر جای خود قرار بگیرد تا چیدمان آشپزخانه شما به صورت اصولی انجام گیرد. اگر شما قصد دارید از گلدان ها و وسایل های تزیینی در آشپزخانه خود استفاده کنید بهتر است در اینکار زیاده روی نکیند. زیرا فضای آشپزخانه یکی از قسمت هایی است که تعداد زیادی از وسایل در آن قرار می گیرد و قرار دادن وسایل بیشتر از ظرفیت آن می تواند ظاهر آن را از زیبایی دور کند‌.

انتخاب کفپوش در بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

در بازسازی و ایجاد تغییر در ساختمان و آشپزخانه مهم ترین تصمیم انتخاب کفپوش مناسب می باشد. کفپوش ها در رنگ ، طرح متنوع  در بازار وجود دارند که با توجه به نوع طراحی و میزان بودجه توسط افراد خریداری می شوند .اگر از بودجه مناسبی برخوردار هستید و به دنبال کفپوش شیک و خاص می گردید،پیشنهاد ما کفپوش های کوارتز می باشد که مناسب برای فضای آشپزخانه ساختمان می باشد.اما اگر به دنبال طرح هایی طبیعی تر سنگی هستید ،پیشنهاد ما به شما سنگ های ماسه ای می باشد .

کفپوش ها با توجه به تنوع بالای آن ها در طرح و رنگ به راحتی با توجه به سلیقه افراد انتخاب می شوند . در صورت نیاز به کمک می توانید قبل از خرید کفپوش با طراحان داخلی و مشاورین متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید .

مدل کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه

در بازسازی آشپزخانه به میزان فضایی که برای قرار دادن وسایل نیاز دارید باید فکر کنید و جایی را برای آن در نظر بگیرید .اگر نیاز به فضای اضافه برای قرار دادن ظروف و وسایل آشپزخانه دارید بهتر است از قفسه یا کابینت هایی با ارتفاع مناسب استفاده کنید .از خرج اضافی جهت نصب کابینت و قفسه جدا خودداری فرمایید.

از دیگر موارد مهم در تغییر دکوراسیون داخلی انتخاب رنگ مناسب می باشد.هر نوع تغییر در رنگ دیوار و کابینت آشپزخانه به فضای داخلی حس خاصی می دهد .تصمیم با مشتری است که چه رنگی را برای دیوار و کابینت آشپزخانه انتخاب نماید .

اگر سادگی و تمیزی را دوست دارید بهتر است از رنگ سفید برای دیوار و کابینت خود استفاده کنید و اگر تنوع و رنگ را دوست دارید بهتر است از کاغذ دیواری با طرح و بافت برجسته استفاده کنید.

این نکته را در مورد دیوار و انتخاب کابینت در بازسازی آشپزخانه در نظر داشته باشید که با بودجه و سلیقه شما همخوانی داشته باشد.

خرج اضافی برای قفسه بندی و کابینت زیاد جهت مراقبت و نگهداری از ظروف نکنید و همیشه سادگی را در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان رعایت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه

تهویه در آشپزخانه مهم ترین موضوع در بازسازی می باشد که در زمان انجام آن باید مناسب ترین سیستم تهویه را برای آشپزخانه انتخاب کنید.

برای خرید و راه اندازی سیستم تهویه از نیروهای متخصص کمک بگیرید تا در بازسازی آشپزخانه و ساختمان شما را کمک کنند.

با تهویه مناسب در آشپزخانه دیگر نگران پیچیدن بوی غذا و اذیت سایر اعضای خانواده نخواهید شد.

بسیاری از افراد در بازسازی آشپزخانه اهمیتی به نورپردازی این بخش از خانه نمی دهند و با انتخاب نادرست محل قرار گیری لامپ ،روشنایی مناسبی را برای آشپزخانه ایجاد نمی کنند . برای استفاده از نور طبیعی در آشپزخانه بهتر است از پنجره در این بخش طراحی کنید.حال با این توضیحات می دانید قبل از ایجاد تغییر و بازسازی داخلی آشپزخانه و سایر قسمت های خانه چه مواردی را باید رعایت کنید تا برنامه ریزی های برای تغییر به درستی محقق گردد .

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

رنگ دکوراسیون آشپزخانه

در طراحی داخلی آشپزخانه های مدرن و زیبا توجه به انتخاب رنگ مناسب اهمیت بالایی دارد که باید به آن توجه کنیم .در بعضی از مواقع نمی توان رنگ قسمتی از آشپزخانه را تغییر دهیم و گاهی می توان از رنگ های خنثی برای رنگ زمینه آشپزخانه استفاده کنیم .گاهی می توان از رنگ خاص برای آشپزخانه استفاده کرد که برای رسیدن به رنگ مطلوب می توان با در نظر گرفتن این موارد و مشاوره با افراد متخصص و آزمون و خطا به هماهنگی مناسب برسیم.

از دیگر موارد مهم در کسب موفقیت طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه می توان به نقطه کانونی آشپزخانه اشاره کرد.

افزودن رنگ به دکوراسیون آشپزخانه بهترین راه برای تغییر در محیط آشپزخانه است. بدون احتیاج به این که نیاز به بازسازی یا ساخ و ساز مجدد باشد شما میتوانید تنها با تغییر رنگ کابینت های آشپزخانه، محیط جدیدی را برای آشپزخانه ی خود بوجود آورید.

ما برای کمک به شما در این کار با سال ها تجربه حاضر به انجام رسالت خود هستیم. دکولند با بیش از ۱۰۰ طرح و رنگ میتواند برای شما بهترین اتفاقات را رقم بزند.

با تغییر رنگ دکوراسیون خانگی میتوانید تغییراتی چشمگیر در ظاهر خانه ی خود ایجاد کنید.

رنگ ها به فضا ها روح میدهند و حتی باعث بازتر شدن محیط داخلی خانه میشوند.

برای طراحی و چیدمان آشپزخانه علاوه بر انتخاب رنگ مناسب باید به طراحی فضای جذاب دیوارها و نقطه کانونی آشپزخانه توجه داشته باشیم.نقطه کانونی اولین بخش از آشپزخانه می باشد که به چشم مخاطب می آید که بهتر است با رنگ و کاغذ دیواری و سایر تزئینات برای مخاطب چشم نواز و منحصر به فرد کنید.

نقطه کانونی آشپزخانه قسمتی از آشپزخانه می باشد که در نگاه اول به چشم بیننده می رسد.

رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه

نصب ظروف قدیمی و عکس در آشپزخانه

برای دیوارهای خالی در آشپزخانه می توانید ایده های مختلفی داشته باشید تا علاوه بر زیبایی ، جذابیت را در آشپزخانه داشته باشید .انواع تصاویر و قاب های زیبا ، ظروف قدیمی و حصیری با طرح و تصاویر دلخواه را می توانید برای دکوراسیون آشپزخانه داشته باشید .انتخاب تصاویر و ظروف به سلیقه شما بستگی دارد ،قبل از نصب چیدمان قاب ها را در نظر بگیرید تا ترکیب دلخواه را برای دیوار آشپزخانه داشته باشید .در صورت نیاز می توانید از کارشناسان طراحی داخلی کمک بگیرید .

 مجموعه دکولند با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در زمینه بازسازی خانه های ویلایی و آپارتمانی، آماده کمک به شما عزیزان برای بازسازی منزلتان است. همواره می توانید با شماره گیری شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ از مشاوره رایگان همکاران ما در مجموعه دکولند بهره مند شوید.همچنین می توانید ما را در اینستاگرام با آدرس dekolandnet دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *