بازسازی منزل

بازسازی منزل

بازسازی منزل شیوه ای منطقی و مقرون به صرفه است که منزل فعلی شما را به فضای به روز و زیبایی تبدیل می کند. در عین حال شما با تغییر دکوراسیون منزل نیازی به خرید خانه جدید پیدا نخواهید کرد که بسیار ارزشمند است.از طرفی نیاز نیست محل زندگی خود را که سالها به آن عادت کرده اید، تغییر دهید. از سوی دیگر خرید خانه جدید با توجه به قیمت های بالای مسکن، مقرون به صرفه نیست.با بازسازی منزل قدیمی خود می توانید در یک خانه کاملا جدید و به روز زندگی کنید که از لحاظ زیبایی شناسی کاملا تغییر کرده و در عین حال تمام امکانات یک زندگی امروزی در آن فراهم آمده اند.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

حتی اگر قصد فروش منزل فعلی خود را دارید، باید توجه کنید که کسی حاضر نیست پول زیادی خرج خرید خانه ای کند که فضای داخلی و خارجی آن بسیار قدیمی شده است.قبل از اینکه اقدام به فروش منزل خود کنید، با یک بازسازی منطقی و مقرون به صرفه می توانید ارزش ریالی آن را افزایش دهید.بازسازی دکوراسیون منزل قدیمی شما هزینه هایی دارد. میزان این هزینه ها به نحوه بازسازی شما و توقعاتی که از تیم بازسازی دارید، بستگی دارد. در ادامه بیشتر متوجه خواهید شد که چه آیتم هایی در افزایش یا کاهش هزینه های یک بازسازی اصولی منزل دخیل هستند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

هزینه بازسازی منزل

متوجه شدیم که بازسازی منزل هزینه هایی در پی خواهد داشت و میزان این هزینه ها به موارد مختلفی بستگی دارد.
کیفیت مصالح و متریالی که برای بازسازی خود به کار می برید، یکی از آیتم های تاثیرگذار در هزینه بازسازی خانه شماست.
شما می توانید از یک دست کابینت معمولی های گلس برای آشپزخانه خود استفاده کنید که احتمالا بیشتر از ۲۰ میلیون تومان هزینه بر نخواهد شد. در عوض برند های معروف کابینت آشپزخانه نظیر نف و میله، این هزینه را تا ۱۰۰ میلیون تومان و حتی بیشتر از آن نیز افزایش خواهند داد.
برای تمام وسایل و تجهیزات دیگری که در بازسازی منزل قدیمی خود مورد استفاده قرار می دهید نیز این اصل پابرجاست.

ایده بازسازی منزل

ایده بازسازی منزل

باید تصمیم بگیرید که کدام بخش های منزل خود را بازسازی کنید. مسلما بازسازی کامل منزل هزینه بیشتری نسبت به بازسازی سالن اصلی و آشپزخانه دارد. بنابراین اگر میخواهید تخمین نسبتا دقیقی از هزینه های نوسازی منزل داشته باشید، باید این آیتم را نیز در نظر بگیرید.
کیفیت انجام کار را فراموش نکنید. بازسازی را به دست افرادی ماهر و توانمند بسپارید که در حیطه کاری خود متخصص هستند. افراد آماتور بهترین و گران ترین مصالح، وسایل و تجهیزات را ظوری مورد استفاده قرار می دهند که در نهایت نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.
تمام آیتم هایی که در بالا به آنها اشاره شد، در نهایت تعیین کننده هزینه بازسازی منزل شما هستند.مشاورین تیم دکولند همه روزه آماده هستند تا به تمام سوالات و ابهامات شما در زمینه بازسازی و هزینه های مربوط به آن پاسخ دهند. شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ پل ارتباطی اصلی مشاوران ما با شما عزیزان است.

مراحل بازسازی منزل

بازسازی منزل مراحل مختلفی دارد. بازسازی تنها مربوط به داخل ساختمان شما نمی شود. بازسازی داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اما نمی توان به سادگی از کنار بازسازی فضای خارجی، بازسازی نما و بازسازی تاسیسات منزل گذشت.بازسازی در واقع یک پکیج کامل است و با انجام تمام مراحل به طور کامل معنی پیدا می کند. با مثالی که در ادامه آورده ایم اهمیت انجام تمام مراحل بازسازی را بیشتر درک خواهید کرد.
فرض کنید قصد بازسازی خانه خود را دارید و تنها می خواهید فضای داخلی آن را بازسازی کنید. کف پوش ها را عوض می کنید و سنگ های اسلب بسیار زیبایی را جای آن قرار می دهید. دیوار ها را رنگ می کنید و کابینت ها را به طور کامل با کابینت جدیدی جایگزین می کنید.اما شما به لوله کشی ها توجهی نمی کنید و لوله های قدیمی و فرسوده را تعویض نمی کنید. بعد از چند ماه یکی از لوله ها نشت دارد و بخش هایی از دیوار شما مرطوب می شود و دیوار به طور کامل به بازسازی مجدد نیاز پیدا می کند. شما می توانستید با بازسازی و تعمیر تاسیسات در حین بازسازی ، از این هزینه های اضافی و دردسر ها اجتناب کنید.
برخی مراحل مهم و اساسی بازسازی اصولی منزل را در ادامه مرور می کنیم.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

طراحی داخلی منزل

بازسازی داخلی منزل یکی از مهمترین بخش های بازسازی است. تمام تغییراتی که قرار است درون منزل شما انجام شود و آن را به محیطی زیباتر و راحت تر تبدیل کند، در این بخش انجام می شود.
شما می توانید کفپوش ها را به طور کامل عوض کنید، رنگ دیوار ها و کاغذ دیواری ها را تغییر دهد، شیرآلات و سرویس بهداشتی را تعویض کنید، نور پردازی منزل را به گونه ای که می خواهید تغییر دهید، کابینت های زیبا نصب کنید، آیینه کاری انجام دهید و به طور کلی هر کاری که علاقه دارید را در منزل خود انجام دهید.
توجه داشته باشید که بازسازی داخلی منزل کاری کاملا اصولی است و باید به دستان توانمند و حرفه ای سپرده شود. سلیقه شما می تواند در بازسازی اعمال شود، اما باید این کار در یک قالب کاملا حرفه ای و اصولی انجام شود.

مشاوره بازسازی خانه

مشاوره بازسازی خانه

نمای منزل

نمای منزل را در بازسازی فراموش نکنید. نما در شکیل و هر چه زیباتر شدن منزل شما تاثیر اساسی دارد. سنگ های بسیار زیبایی این روز ها در نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. البته سنگ ها تنها متریالب نیستند که می توان در بازسازی نما از آنها بهره برد.معمولا سنگ در بازسازی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. نمای سنگ مربوط به این نوع ساختمان های کلاسیک است.
از طرفی نمای مدرن داستان متفاوتی دارد. سنگ، شیشه و چوب برخی از متریالی هستند که معمولا به طور ترکیبی در نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

تاسیسات

در نوسازی منزل  به تعمیر یا تعویض لوله کشی های آب، سیم کشی های برق، سیستم سرمایش و گرمایش و… توجه کنید.یک بازسازی اصولی باید همه جانبه باشد و در آن تمامی بخش های قدیمی منزل به طور اصولی اعمال شود.لوله های پنج لایه بهترین لوله هایی هستند که در سیستم های لوله کشی و سیستم گرمایش از کف منازل مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است لوله های فلزی و لوله های فرسوده با این مدل جدید و با کیفیت تعویض شوند.
سیم کشی ها نیز باید در بازسازی منزل بررسی شوند و در صورت نیاز با سیم های مرغوب شیلد دار تعویض شوند.
سیستم گرمایش و سرمایش هم حتما چک کنید و در صورت نیاز اقدام به تعمیر یا تعویض آن کنید.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

بازسازی استحکامات

ممکن است استحکامات منازل و خانه های قدیمی با گذر زمان ضعیف شده باشند و نیاز باشد که ترمیم و بازسازی شوند.
یک اسکلت خانه مقاوم می تواند از شما در برابر بلایای طبیعی نظیر زلزله محافظت کند و جان شما و عزیزانتان را نجات دهد.
خانه محل آرامش و آسایش است. شما باید مطمئن باشید که تمام نکات ایمنی به درستی انجام شده است.

درب و پنجره ها

تعمیر و ترجیحا تعویض در و پنجره ها را در بازسازی منزل فراموش نکنید.یک در زیبا و مستحکم علاوه بر این که از لحاظ زیبایی شناسی برای خانه شما مناسب است، می تواند امنیت منزل را نیز تامین کند. در های قدیمی استحکام کافی را ندارند و قفل های آنها به گونه ای هستند که نمی توانند ضامن امنیت منزل باشند. سارقین به راحتی می توانند از این در ها عبور کنند و از خانه شما سرقت کنند.

قیمت نوسازی منزل

قیمت نوسازی منزل

پنجره های قدیمی نیز علاوه بر اینکه سر و صدای بیرون منزل را به داخل انتقال می دهند، نمی توانند سرما و گرما را نیز به خوبی در خانه نگه دارند و انرژی به سادگی تلف می شود.پنجره هایی که در بازسازی قدیمی مورد استفاده قرار می گیرند عموما از جنس پنجره های دو جداره هستند.این پنجره ها می توانند سرما و گرما را در منزل حفظ کنند و مانع اتلاف انرژی شوند. در عین حال در شلوغ ترین محله ها هم می توانید با استفاده از این پنجره ها آرامش را به منزل خود بیاورید.
مواردی که به آنها اشاره شد، مراحل کامل یک بازسازی اصولی منزل هستند. رعایت تمام این مراحل و برقرار کردن یک تعادل درست بین آنها در نهایت منجر به یک بازسازی رویایی خواهد شد.

بازسازی منزل با کمترین هزینه

بازسازی منزل کاری حرفه ای است و باید توسط افراد حرفه ای و با دانش انجام شود. مطمئنا یک تیم حرفه ای قادر است تا هزینه های اضافی در بازسازی را به صفر برساند و تمام بودجه شما را در مسیر درستی هزینه کند.در صورتی که کار زیر نظر یک تیم متخصص انجام شود، هزینه خرید مصالح، تجهیزات، لوازم و نیروی کار مقرون به صرفه تر خواهد شد.دکولند مجموعه ای با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه بازسازی مسکونی است و با بهترین هزینه ممکن ۰ تا ۱۰۰ بازسازی خانه شما را انجام می دهد.

مراحل بازسازی منزل

مراحل بازسازی منزل

بازسازی داخل منزل

داخل منزل و در واقع محلی که شما در آن زندگی می کنید یکی از مهمترین مکان هایی است که باید در بازسازی اصولی منزل به آن توجه کرد.خانه قدیمی شما با یک بازسازی کامل می تواند به مکانی کاملا نو تبدیل شود. از کفپوش ساختمان گرفته تا دیوار ها، در و پنجره، سرویس های بهداشتی و شیرآلات همگی و همگی تغییر می کنند و نتیجه آن یک خانه به روز با تمام امکانات خواهد بود.
بعضی افراد سبک مدرن را برای بازسازی خانه خود انتخاب می کنند و برخی دیگر ترجیح می دهند در خانه ای با سبک کلاسیک زندگی کنند. هر کدام از این سبک ها المان های مربوط به خود را دارند که باید در بازسازی منزل به آنها توجه شود.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

نوسازی منزل

نوسازی منزل امری ضروری برای منازل قدیمی است. شما نیاز دارید در منزلی زندگی کنید که از آن انرژی مثبت بگیرید. مسلما خانه ای که داخل و بیرون آن قدیمی است و اصطلاحا عمر خود را کرده است، بدون تردید مکان مناسبی برای زندگی نیست.
تغییر اثاثیه منزل گزینه مناسبی برای تزریق حس و حال مثبت به منزل است. اما بدون تردید بازسازی این فرایند را کامل می کند. خانه نوسازی شده به شما حس کامل زندگی در یک خانه کاملا جدید را می دهد که می توانید از امکانات و زیبایی آن لذت ببرید.

نوسازی منزل

نوسازی منزل

نکات مهم بازسازی منزل

مدل های مختلفی از سنگ کفپوش در بازار وجود دارد. بر اساس سلیقه شخصی خود و هماهنگی آن با رنگ دیوار ها و سقف یکی از مدل های موجود در بازار را انتخاب کنید.
ایرانی ها اغلب رنگ سفید را برای دیوار ها انتخاب می کنند. این در حالی است که با مشورت یک تیم متخصص می توانید رنگ های دیگری را به طور اصولی وارد بازسازی خود کنید.
به دکوراسیون داخلی منزل خود توجه کنید و سپس اقدام به بازسازی کنید. شما باید رنگ ها و متریالی را در بازسازی خود استفاده کنید که در نهایت با اثاثیه و لوازمی که می خواهید در خانه مورد استفاده قرار دهید هماهنگی داشته باشد.
شرکت مناسبی را برای بازسازی خود انتخاب کنید که بتواند تمام خواسته های شما را به طور کامل پاسخگو باشد. شرکتی که بتواند بازسازی منزل قدیمی شما را به صورت اصولی انجام دهد.

شرکت بازسازی منزل

انتخاب شرکت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین تصمیماتی است که باید برای بازسازی خانه خود بگیرید. باید بازسازی به صورت اصولی انجام شود و هزینه ها تا حد ممکن کاهش یابند.دکولند مجموعه ای است که بیش از ۱۰ سال است که در زمینه بازسازی فعالیت دارد و تا کنون کار های بسیار متعدی را در این زمینه ارائه کرده است.نمونه کارهای شایان به ذکر فراوانی در طی این سالها از مجموعه دکولند به جای مانده که نشان دهنده کیفیت بالای اجرایی این مجموعه حرفه ای است.
مشاوران این مجموعه همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه بازسازی منزل هستند.

برای مشاهده نمونه کار های دکولند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس dekolandnet یا به صفحه نمونه کار بازسازی و طراحی دکوراسیون مراجعه کنید.