طراحی دکوراسیون

پس از اتمام مراحل ساخت یک منزل، طراحی و دکوراسیون داخلی منازل مهم ترین بخشی است که باید به آن پرداخته شود. البته تغییر دکوراسیون داخلی محدود به خانه های نو نمی شود. شما می توانید دکوراسیون اتاق خواب ها، آشپزخانه، سالن اصلی، نشیمن و به طور کل دکوراسیون داخلی منازل خود را در هر زمانی که صلاح می بینید تغییر دهید.شما می توانید برای دکوراسیون داخلی خانه خود از ایده های مدرن و امروزی بهره ببرید یا می توانید از یک طراحی زیبا و کلاسیک برای فضای داخل منزل خود استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون خانه

طراحی دکوراسیون خانه

طراحی و دکوراسیون داخلی مجموعه فعالیت هایی است که روح به محیط داخلی خانه می دمد و در نهایت باعث بهینه سازی فضای داخلی ساختمان می شود. آن چیزی که به فضای داخلی منزل و محل کار گرما می بخشد و زندگی و کار را دلپذیر تر می کند، طراحی داخلی است. انجام یک پروژه طراحی دکوراسیون داخلی منازل به هیچ عنوان کار ساده ای نیست و نیاز به دانش و تجربه دارد. ممکن است برای افرادی که از بیرون به این حرفه نگاه می کنند، به نظر برسد مجموعه فعالیت های ساده منجر به یک دکوراسیون داخلی خانه زیبا می شود. اما واقعیت این است که به همین سادگی ها هم نیست.
بهترین طراحانی که در حیطه طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت، چند مورد اساسی را مد نظر قرار می دهند تا نتیجه کار آنها عالی شود. این موارد عبارتند از فضا، خطوط، فرم، نور، رنگ، بافت و الگو ها.
این المان ها به یک طراح حرفه ای دکوراسیون کمک می کند تا تمام اجزای داخل یک منزل را با هارمونی فوق العاده ای در کنار هم بچیند و به کوچکترین و ظریف ترین نکات طراحی توجه کند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

دکوراسیون داخلی

سلیقه شخصی هر فرد می تواند مسیر اصلی طراحی دکوراسیون داخلی او را تعیین کند. اما مسلما تنها داشتن سلیقه برای طراحی فضای داخلی منزل کافی نیست. زمانی که این سلیقه خوب در کنار نظرات و راهکار های حرفه ای و تخصصی یک فرد یا مجموعه طراحی داخلی قرار می گیرد، یک خانه رویایی و بسیار زیبا طراحی می شود.دکوراسیون داخلی خانه محدود به قسمت خاصی از خانه نمی شود و باید این اصول را برای تمام بخش ها در نظر بگیرید. آشپزخانه یکی از بخش های اصلی در طراحی دکوراسیون در منزل است و باید این بخش به طور حرفه ای طراحی شود.
در خیلی از خانه ها زمان زیادی در آشپزخانه سپری می شود. در این مکان است که پخت و پز انجام می شود و اغلب بسیاری از خانواده ها بر روی میز ناهارخوری درون آشپزخانه وعده های روزانه خود را میل می کنند. بنابراین برای طراحی آشپزخانه باید زمان زیادی گذاشته شود و از بهترین لوازم و تجهیزات در این محیط استفاده شود.
اتاق خواب ها، سالن اصلی، اتاق تلویزیون و سرویس های بهداشتی نیز سایر قسمت هایی هستند که باید در طراحی دکوراسیون داخلی به آنها توجه ویژه ای شود.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

آشنایی با دکوراسیون داخلی منازل

منزل مکانی است که باید در آن احساس آرامش کنید و اوقات خوشی را به تنهایی یا در کنار عزیزانتان در آن تجربه کنید. بنابراین باید به خوبی دکوراسیون داخلی این محیط را طراحی کنید تا محیط دلپذیری برای زندگی شود.همه اجزا در طراحی دکوراسیون داخلی خانه باید یک هارمونی زیبا و اصولی داشته باشند. مهم نیست که اتاق خواب از سالن اصلی یا از آشپزخانه جدا هستند. در عین تفاوت هایی که این فضا ها با هم دارند، باید یک هارمونی دلپذیر باهم داشته باشند.
فضای سالن اصلی، سالن غذاخوری و نشیمن نیز ملزومات خود را دارد و باید المان های لازم که در دکوراسیون داخلی ضروری است در این قسمت های خانه شما نیز اعمال شود. در ادامه بیشتر در مورد دکوراسیون داخلی خانه در قسمت های مختلف آن با شما صحبت خواهیم کرد.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون

تا اینجا اطلاعات مفیدی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منازل کسب کردید. در اینجا قصد داریم بیشتر در مورد فضاهای نشیمن، پذیرایی و قسمت غذاخوری صحبت کنیم. قسمت هایی که به آنها اشاره شد فضای بسیار زیادی از خانه را شامل می شود. بنابراین باید طراحی و چیدمان آنها به درستی صورت گیرد. در ادامه برخی نکات برای طراحی دکوراسیون داخلی را با شما در میان میگذاریم که از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
برای اتاق نشیمن بهتر است از فرش استفاده کنید. حتی اگر تمام خانه شما کفپوش بسیار شیک و جذابی داشته باشد، نیاز است در بخش نشیمن یا تی وی روم از فرش مناسبی استفاده شود. حالا شاید برایتان سوال پیش بیاید که این کار چه دلیلی دارد؟
نشیمن یا تی وی روم محیطی گرم و صمیمی است که شما به تنهایی یا در کنار عزیزانتان در آن جمع می شوید و با هم وقت می گذرانید. فرش از لحاظ روانشناسی سبب می شود تا محیط بسیار دلپذیرتر شود و اتمسفر محیط افزایش یابد.متخصصان در حیطه دکوراسیون داخلی پیشنهاد می کنند که مبلمان اتاق نشیمن را به صورت نیم دایره بچینید. این کار باعث می شود افراد در حین صحبت کردن به راحتی با همدیگر ارتباط چشمی برقرار کنند و دورهمی های دوستانه و خانوادگی دلنشین تر شود.
اتاق پذیرایی همانطور که از اسم آن هم پیداست از گذشته تا امروز برای پذیرایی از مهمانان استفاده می شود. این اتاق یا این بخش از خانه که فضای نسبتا قابل توجهی از منزل شما را به خود اختصاص می دهد، باید با تابلو ها، نور مناسب و البته مبلمان زیبا پوشیده شوند.برخی از افراد تمایل دارند تا دکوراسیون داخلی خود را به صورت کلاسیک انتخاب کنند و در عوض افرادی هستند که دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن را برای منزل خود انتخاب می کنند.
از لوستر ها و آباژور های مناسبی در سالن پذیرایی استفاده کنید تا نور محیط نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد. ترکیب نور های آفتابی و مهتابی بهترین انتخاب برای این فضاست. البته این روز ها از هالوژن ها نیز در سقف کاذب سالن پذیرایی استفاده می شود که نور مناسبی دارند.در طراحی مدرن دکوراسیون داخلی خانه می توانید از آینه کاری استفاده کنید که جلوه بسیار ویژه ای به فضای منزل خواهد داد.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

سالن غذاخوری محلی برای صرف ناهار و سایر وعده های غذایی است. این فضا باید به گونه ای باشد که شما را ترغیب به خوردن غذا کند و اصطلاحا اشتهای شما را باز کند.
در اصول طراحی دکوراسیون داخلی گفته می شود که استفاده از رنگ قرمز انتخاب مناسبی برای سالن غذاخوری است و اشتهای شما را باز خواهد کرد. این رنگ قرمز می تواند در کفپوش، پرده، رنگ صندلی ها و دیگر آیتم های موجود در سالن غذاخوری اعمال شود.
لوستر گزینه مناسبی برای اتاق غذاخوری است. البته در بخش های مختلفی از دکوراسیون داخلی می توانید از لوستر ها استفاده کنید.فاصله لوستر نباید از میز ناهارخوری خیلی زیاد باشد. معمولا ۱۰۰ الی ۱۵۰ سانتی متر فاصله مناسب است. این فاصله استاندارد کمک می کند که نور به طور متناسب بر روی میز پخش شود و در عین حال بیش از حد لوستر به میز نزدیک نباشد.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

هزینه طراحی دکوراسیون منازل

آیتم های گوناگونی هستند که بر روی هزینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل تاثیرگذار هستند. برخی از این آیتم ها عبارتند از:

حجم کاری:گاهی اوقات طراحی دکوراسیون داخلی فقط برای بخش خاصی از منزل است. به عنوان مثال فقط قصد طراحی آشپزخانه و تغییر دکوراسیون این بخش منزل را دارید. اما ممکن است شما بخواهید اقدام به طراحی دکوراسیون کل منزل خود کنید.هزینه ها قطعا در این دو حالت تفاوت چشم گیری خواهند داشت. بنابراین شما باید پیش از شروع بازسازی از حجم کاری مطلع باشید تا بتوانید تخمین درستی از هزینه ها داشته باشید.

دکوراسیون داخلی منزل

متریال و لوازم:تمام متریال، تجهیزات و لوازمی که در طراحی دکوراسیون داخلی شما به کار برده می شوند، در میزان هزینه های تمام شده تاثیرگذار هستند.شما می توانید دکوراسیون آشپزخانه خود را با ۲۰ میلیون تومان هم طراحی کنید. اما مسلما زمانی که مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را برای این بازسازی هزینه می کنید، کیفیت کار بیشتر خواهد شد و نتیجه نهایی مطلوب تر خواهد شد.این مثال می تواند برای اتاق خواب، سالن پذیرایی، سرویس بهداشتی و… هم کاملا صادق باشد.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی:شما باید یک فرد یا مجموعه حرفه ای را برای انجام فعالیت های طراحی دکوراسیون خود انتخاب کنید. این انتخاب می تواند هزینه های طراحی دکوراسیون را افزایش یا کاهش دهد.شرکتی را انتخاب کنید که شما را از شر هزینه های اضافی و غیر ضروری خلاص کند تا بتوانید مبلغ بسیار خوبی را ذخیره کنید یا در موارد دیگری هزینه کنید.
دکولند مجموعه ای حرفه ای در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است که بیش از ۱۰ سال در این زمینه فعالیت داشته است. می توانید همه روزه با کارشناسان و مشاوران مجموعه تماس تلفنی برقرار کنید و سوالات خود را در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی خانه با ما در میان بگذارید.

بهترین طراحان دکوراسیون ؟

طراحان حرفه ای افرادی هستند که ایده های جذاب در ذهن خود دارند و می توانند منزل شما را به محیط متفاوتی تبدیل کنند.
طراحی دکوراسیون داخلی منزل توسط افراد و شرکت های متعددی انجام می شود. خیلی از کارهایی که شرکت ها انجام می دهند کاملا تکراری است و هیچ گونه ذوق و سلیقه ای در آن وجود ندارد.
این در حالی است که بهترین طراحان و تیم های طراحی دکوراسیون افراد خلاق و با سلیقه ای هستند که همیشه ایده های نو و به روز را در ذهن خود پرورش می دهند.
طراحان گروه دکولند با سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی می توانند شما را یاری دهند تا در منزل ایده آل خود زندگی کنید.

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی منازل، توجه ویژه ای به این بخش می شود. شرکت های با سابقه ای نظیر میله، نف و بوش در سراسر دنیا کابینت های بسیار شیک و لوکسی را تولید می کنند که علی رغم قیمت بالا می تواند بهترین گزینه برای آشپزخانه منزل شما باشد.
کاشی ها و کفپوش آشپزخانه نیز باید به درستی انتخاب شود. این اجزا باید با سایر لوازم و اجزای آشپزخانه یک هارمونی زیبا را تشکیل دهند.
فر، گاز، مایکروویو، هود و سایر تجهیزات در آشپزخانه نیز بهتر است از برند های با کیفیت خریداری شوند تا سالهای طولانی نیاز به تعویض و تعمیر آنها نداشته باشید.

قیمت طراحی دکور منزل

دکوراسیون کلاسیک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب ها مکانی برای خواب و استراحت هستند. دکوراسیون داخلی منازل شما شامل اتاق خواب ها نیز می شود. علاوه بر اینکه باید سرویس خواب و لوازم راحتی مناسبی برای این فضا تهیه کنید و به طور مناسب آن را تجهیز کنید، باید رنگ ها و طراحی اتاق نیز آرامش بخش باشند و حس خوبی را به شما انتقال دهند.به عنوان مثال در اصول طراحی دکوراسیون داخلی منزل گفته می شود که خوب است اتاق خواب به رنگ آبی باشد. آبی جز رنگ های آرامش بخش است و می تواند اتمسفری مناسب را در محیط اتاق خواب به وجود آورد.
این رنگ آبی را می توانید به واسطه رنگ آمیزی اتاق خواب، استفاده از کاغذ دیواری یا با استفاده از پرده و وسایل تزئینی در اتاق به وجود آورید.همچنین استفاده از تابلو با تصاویر مناسب و روحیه بخش نیز می تواند برای فضای اتاق خواب گزینه مناسبی باشد.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

طراحی دکوراسیون خانه

بعد از اینکه از کار و فعالیت روزانه فارغ می شوید، بهترین گزینه رفتن به خانه و به دست آوردن انرژی از دست رفته در کنار عزیزان و خانواده است. خانه مکانی امن و سرشار از آرامش است.طراحی دکوراسیون داخلی منازل می تواند این حس مثبت نسبت به خانه را افزایش دهد و سبب شود شما رغبت بیشتری برای ماندن در خانه داشته باشید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی

در مورد اهمیت یک شرکت دکوراسیون داخلی منازل برای طراحی منزل صحبت کردیم. یک شرکت حرفه ای می تواند ایده ای را برای شما پیاده سازی کند که بیش از قبل به محیط کار خود علاقه مند شوید.
دکولند مجموعه ای توانمند با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در حیطه طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. کارشناسان و متخصصان حرفه ای این گروه به شما کمک می کنند تا خانه ای ایده آل خود را داشته باشید و از زندگی در آن لذت ببرید.

برای مشاهده نمونه کار های دکولند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس dekolandnet یا به صفحه نمونه کار بازسازی و طراحی دکوراسیون مراجعه کنید.