بازسازی ویلا

بازسازی ویلا شیوه ای بسیار جذاب و رایج برای تبدیل یک ویلای قدیمی و پا به سن گذاشته به یک ویلای امروزی و کاملا نو است. در طی این بازسازی بخش های مختلفی از ویلا کاملا تغییر می کند و این تغییرات تا جایی پیش می روند که شما در نهایت شاهد یک ویلای کاملا متفاوت خواهید بود. قبل از شروع بازسازی باید اطلاعات کاملی در مورد هزینه بازسازی ویلا داشته باشید. همچنین باید از مراحل و شیوه های بازسازی مطلع باشید. بازسازی اصولی ویلا باید با مشورت افراد متخصص انجام شود تا هیچ نکته ریزی از قلم نیفتد و نتیجه کار قابل قبول باشد.

مراحل بازسازی ویلا

مراحل نوسازی ویلا

ویلای لاکچری

از ویلا ها معمولا جهت کار و زندگی استفاده می شود. در بسیاری از مواقع هم به عنوان محلی تفریحی از ویلا ها استفاده می شود. این روز ها ویلا های بسیار لوکس و لاکچری در لواسان و سایر نقاط دنج و خوش آب و هوای ایران ساخته می شوند.فضای خارجی ویلا از قبیل حیاط می تواند در طول بازسازی تغییر کند. حیاط سازی و کاشت گیاهان و درختان مختلف باعث می شود حیاط ویلا به طور کامل متحول شود. همچنین بازسازی ویلا در بخش های داخلی نیز اعمال می شود و باعث زیبایی و به روز شدن فضای داخلی ویلا می شود.
تغییراتی که در بازسازی اصولی ویلا رخ می دهند بسیار متنوع و گوناگون هستند. بخصوص ایده هایی که برای بازسازی داخلی ویلا وجود دارند، بسیار جذاب هستند. شما با یک ایده مناسب می توانید ویلای خود را به صورت مدرن طراحی کنید. در عین حال با استفاده از متریال و المان های کلاسیک می توانید در نهایت شاهد یک ویلای کاملا کلاسیک باشد.در بازسازی دست شما کاملا باز است. با تغییر پلن و برداشتن تیغه ها یا دیوار های قدیمی و اضافه می توانید جلوه ویژه ای به دیزاین داخلی ببخشید.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا

هزینه بازسازی ویلا در لواسان

لواسان یکی از محل های خوش آب و هوا در اطراف تهران است که ویلا های متعددی در آن ساخته شده است. بسیاری از این ویلا ها بسیار لوکس هستند و در عین حال ویلاهای بسیاری هم قدیمی شده اند و نیاز به بازسازی دارند.خرید یک ویلای جدید و لاکچری در لواسان می تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد. بنابراین توصیه می شود برای داشتن یک ویلای لوکس و امروزی، اقدام به نوسازی ویلای قدیمی خود کنید.
همچنین شما می توانید با قیمتی مناسب ویلایی قدیمی در این منطقه خریداری کنید و اقدام به بازسازی کنید. این کار از نظر اقتصادی برای شما مقرون به صرفه تر است و در عین حال می توانید ویلا را با سلیقه شخصی خود دیزاین کنید.داشتن ویلای شیک و زیبا در لواسان می تواند شما را از شر آلودگی هوای تهران نجات دهد و تجربه زندگی در فضایی امروزی و البته در محلی خوش آب و هوا را به شما هدیه دهد.بیماران و افرادی که با آلودگی هوا مشکل دارند و باید در محلی خوش آب و هوا زندگی کنند، قطعا می توانند ویلا های لواسان را به عنوان یک گزینه اصلی در نظر بگیرند.

همچنین بخوانید : طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون ویلا مدرن

دکوراسیون ویلا مدرن

بازسازی ویلا قدیمی

ویلا ها پس از اینکه چندین سال از عمر آنها می گذرد به بازسازی نیاز پیدا می کنند. بعضی از ویلا ها که بسیار قدیمی هستند و بیش از ۱۵ سال از عمر آنها می گذرد.هر چه ویلا قدیمی تر می شود بیشتر به بازسازی نیاز پیدا می کند. این بازسازی برای ویلا های قدیمی تنها محدود به بازسازی داخلی نمی شود. بازسازی ویلا قدیمی شامل تعمیر و بازسازی تاسیسات سرمایشی، گرمایشی، تعویض در و پنجره ها، ترمیم و تقویت استحکامات اصلی بنا، حیاز سازی و… نیز می شود.
بنابراین پیچیدگی کار در این شرایط بیشتر است و نیاز است تا به طور اصولی و خاص به آن رسیدگی شود.شرکت های معتبر بازسازی ساختمان در این زمینه کمک بسیار بزرگی هستند. مجموعه دکولند با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه بازسازی و انواع ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، آماده همکاری با شما عزیزان است.

همچنین بخوانید : بازسازی ساختمان در تهران

نوسازی ویلا

نوسازی ویلا

مراحل بازسازی ویلا

بازسازی ویلا شامل بازسازی داخلی، بازسازی فضای خارجی نظیر حیاط، بازسازی نما، بازسازی استحکامات و تعمیر یا تعویض تاسیسات مختلف ساختمان است.بهتر است تمام بخش ها به طور هم زمان مورد بازسازی قرار بگیرند. تمرکز بیش از حد بر روی یک بخش، می تواند شما را از بازسازی سایر بخش های ویلا غافل کند.در ادامه بیشتر با مراحل بازسازی اصولی ویلا آشنا خواهید شد.

بازسازی داخلی

بازسازی داخلی ویلا شامل تعویض یا تعمیر کفپوش، نصب کابینت های جدید، تعویض شیرآلات و سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی دیوار ها یا تعویض کاغذ دیواری و مواردی این چنینی است.
سلیقه شما یکی از ارکان اصلی این بازسازی خواهد بود. مهم است که پس از بازسازی از رنگ ها، نور، پلن ویلا، متریال و تجهیزات به کار رفته و به طور کلی از امکانات داخلی ویلا رضایت داشته باشید.
سلیقه شما زمانی که با نظرات تخصصی و کارشناسی تیم دکولند همراه شود، نتیجه مطلوبی در پی خواهد داشت.

گروه بازسازی ویلا

گروه دکوراسیون ویلا

بازسازی نما

نما یکی دیگر از بخش های ویلا است که باید در بازسازی به آن توجه شود. گاهی اوقات نما با کمی رسیدگی کاملا نو و چشم نواز می شود و در بعضی مواقع ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.
بعنوان مثال اگر شما داخل ویلای خود را به صورت مدرن بازسازی کنید، باید نما نیز متناسب با آن و مدرن باشد. معمولا از ترکیب سنگ های خاص، شیشه، چوب و کامپوزیت برای ساخت نمای مدرن استفاده می شود.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

تعویض در ها و پنجره ها

در ها و پنجره ها در ویلا از اهمیت بالایی برخوردارند و در واقع می توان گفت که بخشی از دکوراسیون داخلی نیز به حساب می آیند.علاوه بر اینکه انتخاب درست در و پنجره باعث زیبایی ویلای شما می شود، در عین حال می تواند فواید دیگری برای شما داشته باشد.بالا بردن امنیت ویلا مسئولیت دیگریست که یک در مستحکم ایفا می کند. همچنین پنجره های دو جداره می توانند باعث کاهش اتلاف انرژی شوند و در عین حال آلودگی های صوتی را نیز بسیار کاهش دهند.

ویلا در لواسان

ویلا در لواسان

تعمیر یا تعویض تاسیسات

اگر تاسیسات قدیمی شده اند باید در طی بازسازی ویلا آنها را تعویض کرد. تعمیر تاسیسات قدیمی و فرسوده تنها آفتابه خرج لحیم کردن است.به عنوان مثال این روز ها در بسیاری از ساختمان های لوکس از چیلر به عنوان سیستم گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. چیلر قدرت سرمایش و گرمایش بالایی دارد و در عین حال مصرف انرژی را نیز بهینه می کند.
سیم کشی های قدیمی برق باید در یکی بازسازی اصولی ویلا تعویض شوند و جای خود را به سیم و کابل های جدید بدهند. این قضیه در مورد لوله کشی های قدیمی و فرسوده آب نیز صادق است.

تقویت استحکامات

خانه های ویلایی که عمر آنها بالاست و قدیمی شده اند، نیاز به تقویت استحکامات دارند. این کار باعث می شود تا دوباره مانند روز های اول و حتی بهتر از آن ویلا به محلی امن و قابل اعتماد تبدیل شود.

طراحی دکوراسیون ویلا

بازسازی ویلا در نهایت با یک دکوراسیون حرفه ای و لوکس تکمیل می شود. اثاثیه و لوازمی که پس از بازسازی در منزل خود قرار می دهید تعیین کننده میزان شیک بودن و لوکس بودن ویلای شما است.مبلمان مناسب، فرش هایی که با کفپوش هارمونی داشته باشند، به کار بردن لامپ ها، لوستر ها و آباژور های مناسب، پرده ها، میز ناهار خوری، تابلو ها و لوازم دکوراتیو، سرویس خواب حرفه ای، میز صبحانه خوری و انتخاب اصولی تمام لوازم و اثاثیه ای که در ویلا مورد استفاده قرار می گیرند، ضروری است.
لوازم و اثاثیه ای که در دکوراسیون داخلی ویلا مورد استفاده قرار می گیرند باید کاربردی و زیبا باشند. تنها در این صورت است که ویلا محیطی دلنشین برای شما خواهد بود.مجموعه دکولند می تواند شما را در این امر یاری دهد. با شماره گیری تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ می توانید از مشاوره تخصصی و کاملا رایگان همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی دکوراسیون ویلا مدرن

ویلا های مدرن این روز ها بیشتر از گذشته محبوب هستند و در بازسازی مدرن باید یک سری اصول را رعایت کنید و از المان های بخصوصی استفاده کنید.سنگ ها، آینه کاری، رنگ ها نظیر رنگ مبلمان و دیوار ها، طراحی کابینت آشپزخانه، پلن خانه، در ها و پنجره ها، مدل مبلمان و کاناپه، تابلو ها و لوازم دکوراتیو، مدل لوستر ها و آباژور همه و همه در مدرن کردن طراحی مدرن ویلا نقش دارند.پس از بازسازی ویلا باید افرادی متخصص به شما کمک کنند تا فضای داخلی ویلا با یک دکوراسیون مدرن چیده شود.
با مراجعه به صفحه رسمی دکولند در اینستاگرام به آدرس dekolandnet می توانید بسیاری از کار های این تیم حرفه ای که تا به امروز انجام شده اند را مشاهده کنید.

طراحی داخلی ویلا لاکچری

بسیاری از شما علاقه دارید در ویلایی سکونت داشته باشید که بسیار لاکچری باشد. توجه کنید که در یک ویلای لاکچری باید بهترین متریال، اثاثیه و تجهیزات مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین قیمت بازسازی ویلا به صورت لاکچری با یک ویلای معمولی کاملا متفاوت است.شما باید هزینه بیشتری پرداخت کنید تا طراحی داخلی ویلا شما کاملا لاکچری باشد. اما قطعا این هزینه بازسازی ویلا ارزش دارد و شما اقامت در یک ویلای کاملا مجهز و لوکس را تجربه خواهید کرد.
متریالی که در بازسازی و پس از آن در طراحی داخلی ویلا به کار می رود نقش بسزایی در یک ویلای لاکچری ایفا می کند.به عنوان مثال در یک ویلای لاکچری از کابینت ها ی معمولی استفاده نمی شود و به جای آن آشپزخانه با برند های معتبری نظیر میله به طور کامل فرنیش می شود.سنگ های بزرگ اسلب که در کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، لوستر های شیک و چشم نواز و آیتم هایی از این قبیل همگی برای یک ویلای لاکچری ضروری هستند.

قیمت نوسازی ویلا قدیمی

قیمت نوسازی ویلا قدیمی

طراحی داخلی ویلا در لواسان

طراحی داخلی ویلای شما در لواسان می تواند به طرق مختلفی انجام شود. می توانید از مدل های امروزی و ساده برای طراحی داخلی ویلای خود استفاده کنید. همیشه دو مدل کلاسیک و مدرن هم هستند و پیاده سازی اصولی آنها جلوه خاصی به فضای داخلی ویلای شما می بخشد.مجموعه دکولند تا کنون پروژه های متعددی را در منطقه لواسان به انجام رسانده است. از بازسازی گرفته تا طراحی دکوراسیون داخلی به طور کامل توسط این تیم مجرب انجام می شود. برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

هزینه بازسازی ویلا

قیمت و هزینه بازسازی ویلا ارتباط مستقیمی با کیفیت بازسازی دارد. شما می توانید یک ویلا را با هزینه های مختلفی بازسازی کنید. همانطور که گفته شد، کیفیت مصالح، تجهیزات و لوازمی که از آنها استفاده می کنید به طور مستقیم در هزینه تمام شده یا همان قیمت بازسازی تاثیرگذار است.با توجه به افزایش قیمت ارز، اجناس اورجینال و خارجی که در بعضی بخش های ویلا مورد استفاده قرار می گیرند دچار افزایش قیمت شده اند. بنابراین در این حالت بازسازی کمی هزینه بر خواهد شد.
مجموعه دکولند با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی، قادر است هزینه بازسازی ویلا را تا حد زیادی کاهش دهد. جلوگیری از هزینه های غیر ضروری و به کار گیری سرمایه در بخش های اساسی تخصص مجموعه ماست.بهتر است بودجه بازسازی بین بخش های مختلف تقسیم شود و یک هارمونی اصولی در بازسازی شکل بگیرد. به عنوان مثال نباید تمام بودجه صرف بازسازی داخلی ویلا شود و از بازسازی حیاط و نمای ویلا غافل شوید.

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا

شرکت بازسازی ویلا

مجموعه دکولند تمام ویژگی هایی که شما از یک شرکت بازسازی و طراحی داخلی انتظار دارید را به طور یکجا در اختیارتان گذاشته است.بیش از ۱۰ سال تجربه کاری، نمونه کار های متعدد با مشتریانی راضی، به کار گیری تیمی متخصص در تمام زمینه ها بخشی از ویژگی های مثبت مجموعه دکولند است.می توانید با شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ با مشاوران گروه دکولند تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه هزینه بازسازی ویلا و البته هزینه های  مربوط به آن کسب کنید. این مشاوره به صورت رایگان توسط کارشناسان ما انجام می شود.

برای مشاهده نمونه کار های دکولند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس dekolandnet یا به صفحه نمونه کار بازسازی و طراحی دکوراسیون مراجعه کنید.