بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام به دلیل وجود رطوبت و آبریزی زیاد نیاز به نگهداری و مراقبت فراوان دارند.با گذشت زمان این قسمت از خانه به دلایل مختلف نیاز به بازسازی دارد که بهتر است سریع انجام شود.ما در این مقاله قصد داریم شما را با نکات لازم در زمان بازسازی سرویس بهداشتی و حمام آشنا کنیم.

بازسازی سرویس های بهداشتی در نگاه اول کار بسیار سخت به نظر می رسد اما می توان با برنامه ریزی دقیق و رعایت اصول بازسازی ،تعمیر و نگهداری از سرویس بهداشتی و حمام را به آسانی انجام دهیم .ابتدا میزان بودجه ، مقدار بازسازی و تغییرات باید در نظر گرفته شود .امروزه در آپارتمان های کوچک به دلیل کمبود جا سرویس بهداشتی و حمام را باهم قرار می دهند .هم چنین به دلیل کمبود کابینت و قفسه در این قسمت افراد برای نگهداری از .سایل شخصی خود دچار مشکل می شوند . در بازسازی سرویس بهداشتی تمامی این نکات رعایت می شود.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

برای داشتن دکوراسیون زیبا در سرویس حمام و دستشویی بهتر است با کارشناس و مشاوره متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.آن ها شما را در بازسازی سرویس حمام کمک می کنند و با برنامه ریزی دقیق و برآورد هزینه ها مناسب ترین طرح اولیه برای طراحی و چیدمان سرویس بهداشتی به شما ارائه می دهند .
توجه به جزئیات و استفاده از لوازم جانبی شیک و مدرن می تواند سرویس بهداشتی و حمام شما را مجلل و زیبا کند .طراحی و انتخاب توالت ، کاسه روشویی بسیار مهم است .برای انتخاب این وسایل بهتر است با افراد باتجربه در زمینه طراحی داخلی مشورت هایی داشته باشید .اگر تصمیم به بازسازی سرویس بهداشتی خود دارید به جرات کار بسیار پردردسری را انتخاب کرده اید زیرا این بخش از خانه به دلیل درگیربودن با تاسیسات معمولا مشکلات و چالش هایی را به همراه دارد .

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

نکات مهم در بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

امروزه بازسازی سرویس بهداشتی در آپارتمان و خانه های کوچک برای فراهم کردن امکانات کاربردی و بهتر بسیار رواج پیدا کرده است و یکی از مهم ترین بخش های بازسازی در خانه محسوب می شود . بازسازی این بخش از خانه چالش و مشکلات خاص خود را دارد که می تواند برای افراد تصمیم جسورانه محسوب شود .

با آگاهی کامل و رعایت اصول و نکات لازم در بازسازی می توانیم بهترین سرویس بهداشتی و حمام را داشته باشیم .در زمان بازسازی سرویس بهداشتی بهتر است فضاهای مرطوب را بررسی کنید و برای اطمینان بیشتر از ایزوگام و قیرگونی استفاده کنید .

از نکات مهم در بازسازی سرویس های بهداشتی و حمام رعایت اصول اولیه در زیرسازی ،قیرگونی و آب بندی اساسی سرویس بهداشتی و حمام می باشد که جهت عایق بندی و شیب بندی در کف از این روش استفاده می شود.در صورت نیاز شیرآلات سرویس بهداشتی را تعویض یا تعمیر کنیم زیرا شیرآلات از مهم ترین وسایل داخل سرویس بهداشتی و حمام محسوب می شود. در زمان بازسازی سرویس بهداشتی چنان چه نیازی به تعویض ندارند .

کفپوش های موجود در سرویس بهداشتی و حمام به دلیل قرار گرفتن در برابر رطوبت بهتر است از جنس مرغوب انتخاب شود تا با گذشت زمان مشکلی برای آن ها به وجود نیاید .مناسب ترین گزینه برای کفپوش های داخل سرویس بهداشتی سرامیک و کاشی می باشد . برای انتخاب کفپوش سرویس بهداشتی در بازسازی بهتر است علاوه بر زیبایی به کیفیت و مرغوبیت آن نیز توجه کنیم.

برآورد هزینه سرویس بهداشتی

برآورد هزینه سرویس بهداشتی

در بازسازی سرویس های بهداشتی و حمام از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و برنامه ریزی کمک بگیرید و از همه مهم تر نکات فنی و اصول بهداشتی را در تاسیسات لوله کشی فاضلاب رعایت کنید تا مشکلاتی بزرگ تر برای شما ایجاد نشود.

کاربرد آینه در بازسازی سرویس بهداشتی

یکی از مهم ترین وسایل در بازسازی آینه می باشد.در صورت نصب آینه های کوچک و قدیمی می توانید با جایگزین کردن آینه های بزرگ فضا را زیبا و بزرگ تر نشان دهید . در بازسازی سرویس بهداشتی می توانید از دستگیره های شیک استفاده کنید .هم چنین برای ایجاد تغییرات در این فضا از جا حوله ای ، سطل زباله و جا صابونی جدید استفاده کنید.

بازسازی حمام

بازسازی حمام

استفاده از عناصر نظم دهنده در بازسازی سرویس بهداشتی

با استفاده از عناصر مختلف نظم دهنده در زیر روشویی می توانید تمام وسایل و مواد شوینده اضافی را در این قسمت قرار دهید تا علاوه بر نظم دهی در سرویس بهداشتی ، زیبایی در فضا برقرار شود .از وسایل مختلف مانند جا لباسی ، جا حوله ای ، کمد و طبقات مختلف برای قرارگیری وسایل اضافی می توانید برای نظم دهی بهتر استفاده کنید.

از دیگر نکات مهم که در این بازسازی  اهمیت دارد انتخاب صحیح وان و شیرآلات مناسب برای سرویس بهداشتی می باشد .می توانید از وان هایی که در برابر رطوبت موجود در حمام مقاوم هستند استفاده کنید و از شیرآلات ضد زنگ در سرویس بهداشتی استفاده کنید .برای انتخاب شیرآلات و وان سرویس بهداشتی باید به استایل و سبک کلی دکوراسیون داخلی توجه کنید و با توجه به آن مناسب ترین گزینه که به سلیقه شما نزدیک است انتخاب کنید .هم چنین از پادری های مختلف با طرح و رنگ مناسب جهت جلوگیری از سرخوردن می توانید استفاده کنید.

بازسازی سرویس بهداشتی خانه

بازسازی سرویس بهداشتی خانه

فضای سرویس بهداشتی را خوشبو نگه دارید

برای خوشبو نگه داشتن فضای داخلی دستشویی و حمام می توانید از بوگیر و اسپری های خوشبوکننده و جذب کننده بوی نامطبوع استفاده کنید . در این میان علاوه بر اسپری های خوشبوکننده ، شمع های خوشبو نیز هستند که علاوه بر زیبایی موجب خوشبویی محل می شود.

بازسازی سرویس بهداشتی منزل

بازسازی سرویس بهداشتی منزل

اقدامات لازم برای بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

امروزه ممکن است افراد به خاظر دلایل گوناگونی به بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ساختمان خود اقدام کنند. این دلایل عبارتند از:

قدیمی بودن طراحی و دکوراسیون درونی سرویس بهداشتی و حمام

خراب و فرسوده شدن تجهیزات درون سرویس بهداشتی و حمام مانند کاشی، سرامیک، شیرآلات ساختمان، توالت و دوش حمام

ترک خوردگی و نشتی لوله های آب و فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام

کوچک بودن فضای درونی سرویس بهداشتی و حمام

با توجه به اینکه سرویس و بهداشتی و حمام یکی از مکان های بسیار مهم و کاربردی در داخل ساختمان هستند، زیبا، سالم  و تمیز بودن تجهیزات گوناگون در این قسمت مانند سینک روشویی، توالت و دوش حمام نقش بسیار مهمی در تامین آسایش افراد دارد.

افراد می توانند با استفاده از مراحل بازسازی سرویس بهداشتی و حمام این بخش مهم از ساختمان را زیبا و مدرن کنند. البته باید توجه داشت که بازسازی سرویس بهداشتی و حمام یک پروژه ای است که نیاز به زمان طولانی دارد و قیمت این پروژه با توجه به اینکه افراد تا چه میزان قصد بازسازی دارند متفاوت می باشد.

بایدقبل از اقدام به بازسازی سرویس بهداشتی و حمام میزان بازسازی ساختمان مشخص شود و اقلام مورد نیاز فراهم گردد. علاوه بر موارد بالا، نیاز به تخصص های گوناگون مانند لوله کشی، کاشی کاری، سیم کشی و نصب کردن تجهیزات گوناگون حمام و سرویس بهداشتی است.

اگر کسی در هر یک از این زمینه ها تخصص کافی را نداشته باشد نیاز است که از فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرد تا مشکلی پیش نیاید.

 

و نکته مهم این است که در هنگام اقدام به بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ممکن است به سیستم های لوله کشی اّب ساختمان آسیب وارد شود. بنابراین بهتر است پیش از شروع کار بازسازی شیر فلکه اصلی آب ساختمان را بسته شود

 

 

در صورتی که پروژه بازسازی توسط کارشناسان و متخصصان باتجربه در این زمینه صورت گیرد احتمال ایجاد عیب و مشکلات بیشتر در آینده به حداقل خواهد رسید .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .تیم پشتیبانی ما با ارائه خدمات مورد نیاز شما در زمینه بازسازی سرویس  و طراحی شما را راهنمایی می کنند.چنان چه قصد بازسازی خانه خود را دارید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

 مجموعه دکولند با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در زمینه بازسازی خانه های ویلایی و آپارتمانی، آماده کمک به شما عزیزان برای بازسازی منزلتان است. همواره می توانید با شماره گیری شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۰۲ از مشاوره رایگان همکاران ما در مجموعه دکولند بهره مند شوید.همچنین می توانید ما را در اینستاگرام با آدرس dekolandnet دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *