طراحی دکوراسیون فروشگاه

طراحی دکوراسیون فروشگاه

دکور فروشگاه بعد از طراحی ویترین آن که به عنوان پل ارتباطی محیط بیرون با فروشگاه محسوب می شود ، عامل اصلی جذب مشتری ، برند سازی و ایجاد حس خوب به مشتری می باشد . ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را در طراحی داخلی دکوراسیون مغازه بیان کنیم، باما همراه باشید.

دکور فروشگاه بعد از طراحی دکوراسیون داخلی پل ارتباطی مشتری با محیط بیرون محسوب می شوند.دکور فروشگاه نقش مهمی در جذب مشتری ، حس خوب و برندسازی ایفا می کند .دکور فروشگاه طراحی دیوار،سقف،ویترین فروشگاه را شامل می شود . طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از نورپردازی مناسب می توانند زیبایی و جذابیت را ایجاد کنند و همین امر موجب می شود تعدا مشتری افزایش پیدا کند.

ایده دکوراسیون فروشگاه

ایده دکوراسیون فروشگاه

در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه چیدمان باید به گونه ای باشد که کالای باارزش در معرض دید مشتری قرارگیرد و نورپردازی بر روی آن با دقت انجام شود . از نکات دیگر در دکوراسیون داخلی فروشگاه استفاده از رنگ مناسب با توجه به سبک دکوراسیون داخلی می باشد.به عنوان مثال در سبک های کلاسیک می توان از رنگ های ملایم تر در طراحی استفاده کرد و در مقابل در طراحی دکوراسیون به سبک مدرن از رنگ های تند و هیجانی استفاده کنیم .توصیه طراحان دکوراسیون داخلی برای طراحی دکور فروشگاه استفاده از نور مناسب می باشد.
ورودی فروشگاه و مغازه نقش مهم در جذب مشتری دارد .شما می توانید با مشاوره از طراحان دکوراسیون داخلی در زمینه طراحی فروشگاه راهنمایی و نکات لازم را دریافت نمایید.طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به موقعیت فروشگاه انجام می شود ،دکور فروشگاه با توجه به موقعیت آن در مناطق مختلف می تواند تفاوت هایی داشته باشد .به طور کلی چیدمان و دکوراسیون داخلی فروشگاه با توجه به موقعیت آن انجام می شود و این طراحی باید به گونه ای باشد که مشتری را جذب نماید .برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون فروشگاه می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه

طراحی دکوراسیون فروشگاه

طراحی و اجرا دکور فروشگاه

دکور فروشگاه شامل طراحی سقف ، نورپردازی ، قفسه بندی و چیدمان ، ویترین ، کاغذ دیواری و رنگ آمیزی و طراحی دیوار و .. می باشد . نورپردازی در طراحی دکور مغازه از عوامل مهم در زیبایی و جذب مشتری می باشد. طراحی فروشگاه شامل دو بخش کلی طراحی و اجرا می باشد .طراحی دکور فروشگاه  را با توجه به پارامترهایی چون موقعیت ، ابعاد ، نوع محصول و زمینه فعالیت فروشگاه انجام می دهند .
به طور مثال در یک فروشگاه لباس مردانه، تمامی المان های انتخابی باید به گونه ای طراحی شوند تا مردان با توجه به شخصیت و سلیقه خود کالای مورد نظر خود را به آسانی انتخاب کنند و یا چیدمان رنگ لباس به گونه ای باشد که آقایان را جذب خود نماید .

فاز دوم در طراحی دکوراسیون ویترین مغازه نصب و اجرای طرح پیشنهادی می باشد که می توان به روش های مختلفی آن را انجام داد .روش های اجرای طرح مورد نظر می تواند به صورت چوب یا ام دی اف معمولی یا هایگلاس باشد یا نحوه نورپردازی فروشگاه باشد .

طراحی ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه

خدمات طراحی دکور فروشگاه

  • معماری و چیدمان
  • طراحی داخلی سه بعدی
  • لیست متریال مصرفی
  • طراحی نورپردازی دکور مغازه
  • نقشه اندازه گیری و جزئیات اجرایی آن

اجرای دکور فروشگاه بعد از فاز طراحی دکوراسیون انجام می شود .هزینه اجرای طراحی دکور مغازه بعد از طراحی مشخص می شود زیرا در این مرحله از طراحی لیست متریال ، نوع دکوراسیون و ابعاد دقیق آن مشخص می شود . با توجه به این موارد می توان هزینه تقریبی طراحی دکوراسیون مغازه یا فروشگاه را تخمین زد .طراحی دکور فروشگاه باید به گون ای طراحی شود که علاوه بر نحوه صحیح چیدمان مناسب محصولات، حس خوبی را به مشتریان القا کند.

این خود زمینه ای برای برند سازی محصول می گردد . برندسازی در طراحی فروشگاه یا مغازه شامل نوع چیدمان ، رنگ سازمانی ، ویترین و دکور تجاری، نوع نورپردازی ، سقف و کف و هر آنچه که برای مشتریان مهم است ، شامل می شود .به عنوان نمونه می توان در طراحی دکور فروشگاه پوشاک زنانه از تم ، نوع چیدمان و رنگ انتخابی و نورپردازی و کلیه المان هایی که برای خانم ها جذابتر است ، استفاده کرد .

طراحی دکور مغازه

طراحی دکور مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه با توجه به موقعیت فروشگاه انجام می شود به گونه ای که طراحی فروشگاه در مناطق مختلف متفاوت می باشد .چیدمان دکور فروشگاه یا مغازه را با توجه به نیاز مشتری در مناطق مختلف انجام می دهند. در صورتی که به این نکته در طراحی دکور فروشگاه توجه نشود امکان دارد که خیلی از مشتریان با اینکه جذب دکوراسیون مغازه شده اند اما جرات ورود به فروشگاه را نداشته باشند .

نکات مهم طراحی دکور فروشگاه

دکوراسیون مغازه یا فروشگاه تاثیر فراوانی در جذب مشتری دارد . برای طراحی و دکوراسیون مغازه نکات مهمی وجود دارد . از اولین نکته هایی که در دکوراسیون فروشگاه باید به آن توجه داشت ، استفاده از رنگ های جذب کننده و تند است .با توجه به سبکی که فضای داخل فروشگاه دارد ، تیپ رنگ انتخاب می شود .

در سبک های کلاسیک از رنگ های ملایم و پخته تر برای طراحی و دکوراسیون مغازه استفاده می شود اما در مقابل در سبک های مدرن از رنگ های تند در طراحی بیش تر استفاده می شود .طراحی ورودی فروشگاه یا مغازه نیز از موارد مهم در طراحی فروشگاه محسوب می شود .زیرا ورودی ها نقش مهم در جذب مشتری دارند و به بیان ساده تر بخش دعوت کننده مغازه هستند .

طراحی و اجرا دکور فروشگاه

طراحی و اجرا دکور فروشگاه

چیدمان در دکور فروشگاه باید به گونه ای باشد که کالاهای با ارزش تر در معرض دید باشند و نورپردازی بر روی آن ها بیشتر باشد . روشنایی کل فضا را تامین کنید زیرا تاریکی احساس ناامنی را به مشتری القا می کند و باعث می شود مشتری علاقه چندانی به بازدید از فضای داخل مغازه نداشته باشد .توجه داشته باشید که درب ورودی و صندوق فروشگاه را در یک مسیر قرار داشته باشد .برای دریافت مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی فروشگاه یا مغازه می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

مجموعه دکولند با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در زمینه بازسازی خانه های ویلایی و آپارتمانی، آماده کمک به شما عزیزان برای بازسازی منزلتان است. همواره می توانید با شماره گیری شماره ۰۲۱۲۸۴۲۳۰۶۰ از مشاوره رایگان همکاران ما در مجموعه دکولند بهره مند شوید.همچنین می توانید ما را در اینستاگرام با آدرس dekolandnetدنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *